1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Foleum yeşil enerji blok zincir madenciliği için Nexus ile işbirliği yapacak

Foleum yeşil enerji blok zincir madenciliği için Nexus ile işbirliği yapacak

Foleum yeşil enerji blok zincir madenciliği için Nexus ile işbirliği yapacak

Yeşil hibrit teknolojileri kullanarak kendi gücünün çoğunu üretmek üzere tasarlanan toplum temelli bir blockchain madencilik projesi olan Foleum , dünyanın ilk üç boyutlu blockchain’i olan Nexus ile ortaklık kurduğunu duyurdu .

Nexus, üç farklı mutabakat kanalı (witnessing,stake weight ve proof-of-work ) kullanarak, zincirleme protokollerini bir sonraki evrimini üretiyor, aynı anda zincirdeki işlemleri doğrulamak ve kilitlemek ve bloklar oluşturmak için birlikte çalışan sistemler.

Gelişmiş kriptografiyi entegre etmek, 3DC’yi kuantum saldırılarına gerçekten dirençli olan ilk blok zincir haline getirmektedir.

Nexus, düşük dünya yörüngesine nanosatellitler başlatıyor ve blok zincirini iletişim teknolojisiyle bağlayan ve merkezi olmayan bir internet geleceği sağlayan benzersiz bir ağı oluşturmak için yer tabanlı bir destek sistemi kuruyor olacak. Şirket üç temel prensibe odaklanmaktadır: verimli ve ölçeklenebilir kod, gelişmiş güvenlik ve yenilikçi donanım ağları.

Nexus 3DC, bugüne kadarki en enerji verimli konsensus sistemidir. Buna ek olarak, devrimsel Nexus Alt Seviye Veri Tabanı (LLD), blok zincir bloklarını azaltarak, düğümler boyunca tüm 3D blok zincirinin bölümlendirilmesini sağlayan dinamik veri erişimi sağlar. Şirketin çevreye olan ilgisi ve karbon ayak izini en aza indirme isteği, Foleum için doğal bir ortak olmasını sağlayarak kendi madencilik gücünü yenilenebilir kaynaklarla üretecek.

Bir bağlantı veya bağlı bir grup veya seridir. Foleum ve Nexus, her ikisi de önemli bir bağlantıyı paylaştıklarını düşünüyor.Her iki şirketin de temel özelliği, topluma ve daha geniş dünyaya yarar sağlama, halk için olma ruhu ve ekonomik, insani dünyadan değişen bir dünya yaratmak için olumlu güçler yaratma ruhuna dayanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap