1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Freewallet, web için ilk kripto para uygulamasını piyasaya sürdü

Freewallet, web için ilk kripto para uygulamasını piyasaya sürdü

Freewallet, web için ilk kripto para uygulamasını piyasaya sürdü

Mobil dünyadaki ilk kripto cüzdan geliştiricisi olan Freewallet, bugün masaüstü için tam ölçekli Multi Wallet sürümünü sundu. İki yıldan az bir sürede, Freewallet ekibi popüler kripto para birimleri ve simgeleri için 20’den fazla adanmış uygulama yayınladı .

Android ve iOS için mobil Multi Wallet’in piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ekip, çeşitli paraları bir yerde depolamak, yönetmek ve alışverişinde bulunmak için bir hizmet geliştirilmesine devam etmek için birçok istek aldı.

Freewallet kurucularından Alvin Hagg, “Başlangıçta her bozuk para ve karşılık gelen şebeke için ayrı ayrı çözümler sunmayı planlıyorduk” diye ekliyor. “O zaman mantıklı görünüyordu, çünkü her madalyonun arkasında benzersiz amaçlar ve ihtiyaçlar olan bir topluluk vardı. Bununla birlikte, yakında geniş bir grup insanın portföylerini tek bir kriptokrasi ile sınırlamadığını ve genel olarak blok zincir teknolojisinden ilham aldığını keşfettik. İşte bu yüzden, Multi Cüzdan’ı yepyeni bir seviyeye getirmeye karar verdik. ”

Aylarca süren beta ve kapsamlı testlerden sonra, web tabanlı Multi Wallet şu anda Freewallet web sitesinde mevcuttur. Tercih edilen yetkilendirme yöntemiyle (e-posta, Facebook, Google+ veya cep telefonu numarası) giriş yaptıktan sonra kullanıcıların imzalı olanlar da dahil olmak üzere çeşitli özelliklere erişimi vardır: Freewallet kullanıcıları arasında aynı paranın ücretsiz anlık işlemleri. Bu seçenek, özellikle büyük ağların (Bitcoin gibi) aşırı derecede aşırı yüklenip, işlemlerde ve spiral ücretlerde gecikmelere neden olduğu günümüzde özellikle kullanışlı geliyor. Paraları anında ve sıfır ücretle hareket ettirmek müşterilerimiz için çok önemlidir ve Freewallet onlara en uygun çözümü sunmaktan gurur duyar.

Web için Çoklu Cüzdan, yalnızca genişletilmiş mobilite arayan çok varlık sahipleri için değil, aynı zamanda özellikle Apple aygıtlarına sahip olan Freewallet kullanıcıları için mükemmel bir seçim olacaktır. Çoğu paralar ve pratik olarak tüm belirteçler, yalnızca Apple’ın onlara verdiği desteğin eksikliği nedeniyle Android uygulamasında bulunurdu. Bununla birlikte, yeni Multi Wallet ile artık Freewallet’in sunduğu kripto varlıkların kapanmamış seçimi görüntülemek ve yönetmek mümkündür.

Yorum Yap

Yorum Yap