Connect with us

Wblogy

GPU Madenciliğinde Yüksek Hızlara Ulaşmanızı Sağlayacak Özel Bir Cihaz : Klimax-210

Ethereum

GPU Madenciliğinde Yüksek Hızlara Ulaşmanızı Sağlayacak Özel Bir Cihaz : Klimax-210

http://creatingsparks.com.gridhosted.co.uk/?endonezit=seminar-binary-option-surabaya Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin omurgalarını oluşturan Blockchain teknolojisi, hesaplama kaynaklarının küresel bir ağına bağlı.2017 ‘de kripto para birimlerine olan aşırı ilgiyle, bu hesaplama kaynaklarnı gerçekleştirmek için giderek daha fazla baskıya maruz kaldı.

http://hongrie-gourmande.com/frensis/130 Kripto para piyasasında hızlı bir şekilde büyüyen şifreleme kapasitesine sahip olan Ethereum, kullanıma özel entegre devrelerden (ASIC’ler) daha ziyade yüksek güçlü dalgalanmalara karşı direnmek üzere tasarlandığı için GPU’larlada verimli bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır.

source url Ethereum, birkaç büyük ASIC tabanlı madencilik veri merkezlerine rekabet avantajı getirmekten kaçınarak, gerçek anlamda merkezi olmayan ve oldukça dağıtılmış bir kripto ağı arayan geliştiricilere çekici gelebilir. Başka bir deyişle, Ethereum ve diğer kripto para birimleri ASIC’e dirençli olacak şekilde ve ticari olarak mevcut işlemci silikonu ile madenciliğe açık şekilde tasarlanmış olması, Bitcoin’ne göre önemli bir farklılığı olduğu görülüyor.

demo trading opzioni digitali Tüm kripto madenciliği teçhizatlarında GPU’lar kripto paraları gelir olarak elde etmenin anahtarıdır. Ancak, kendi destek sistemlerine ihtiyaçları vardır: işlemciler, kablolama ve güç kaynağı gerekli bileşenlerdir ancak madenciliği etkilemez. Tek bir sunucunun madencilik kapasitesi, GPU’ya bağlı olarak %100’dür: sunucu ne kadar çok GPU kullanabilirse platform için o kadar yüksek yatırım getirisi o kadar yüksek olur. Tüm madenciler, teçhizatlarının geri ödeme süresine duyarlıdır. Bu özel cihazların amacı , GPU’lar için soğutma sisteminde herhangi bir değişiklik yapılmaksızın, tek bir rafa monte sunucuda barındırabileceğimiz maksimum GPU sayısı oluşturmak için sınırları zorlamaktır.

http://specialolympics.es/?erimeri=el-economista-opciones-binarias&d20=01 CoCoLink CEO’su Dong-Hak Lee yaptığı açıklamada ;

bonus senza deposito opzioni digitali 2016 follow site ” Uzun süredir sistem mimarisi üzerine çalışıyoruz ve tek bir PCIe kök kompleksi altında tek bir sunucuda 20 çift genişlikli GPU’yu barındırabilen endüstrideki tek sistemi geliştirdik” dedi.

source site CoCoLink Corp. Seul üniversitesinin bir yan kuruluşudur.

go Ayrıca bu sunucu aslında DeepLearning ve diğer HPC iş yükleri için tasarlandı. Bu tasarımın, performans ve güvenilirlikten ödün vermeden tüm kripto madencileri için mümkün olduğunca düşük maliyetli olmasını sağlamak için değişiklik yapmaya çalışıyoruz “dedi.

rencontrer amour au travail Orange Silicon Valley’den Benoit Verkindt ve birlikte çalıştığı geliştirici ekibinin yaptığı testler sonucu Paralel olarak çalışan 20 GPU’lu Claymore Ethereum madenciğinin bir ekran görüntüsünü paylaştılar. Her GPU herhangi bir hız aşırtma yapmadan % 100 kullanımda ortalama 100 watt civarına gelir ve 20-21 MH / s aralığında üretir.

Resim : Orange Silicon Valley Intern Benoit Verkindt

seroflo 250 inhaler price india Tek bir sunucuda 20 GPU ile 420MH / s’I aşabilen ekip 2,2 kilovattan daha az tüketebildi. Buda, günümüz endüstrisinde en etkin maden sunucusu olmasını sağlıyor.

procardia 10 mg capsule Klimax-210 ile ilgili daha fazla bilgi için CoCoLink kendi sitesindende inceleyebilirsiniz.

cipro order online Ayrıca CoCoLink’in kendi sitesinde 70 kartli bir sistemide olduğu görülüyor 🙂


Video kaynak : Orange Silicon Valley

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Daha fazla Ethereum

To Top