1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Hewlett-Packard, SONM’u Cloud28 + Pazarına davet ediyor

Hewlett-Packard, SONM’u Cloud28 + Pazarına davet ediyor

Hewlett-Packard, SONM’u Cloud28 + Pazarına davet ediyor

Birkaç ay önce Hewlett-Packard IoT Bounce ekibi ve Hewlett Packard Enterprise (HPE) ekibi, SONM’i bulut servis sağlayıcılarının ve çözüm sağlayıcıların açık bir topluluğu olan Cloud28 + ‘a davet ettikleri konusunda bilgilendirdi , ISV’ler, sistem entegratörleri, distribütörler ve hükümet kuruluşları, Avrupa’da ve dünyanın her yerinde Bulutun benimsenmesini hızlandırmaya adamıştır.

Cloud28 + SONM’a nasıl fayda sağlayacak?

Cloud28 + topluluğuna katılan SONM, merkezi olmayan bilgi işlem pazarına önemli katkı sağlayıcı olarak önemli bir adım atmıştır. Ayrıca, SONM’ı inanılır çözümlerle güvenilir bir marka olarak gösterir.

SONM, IoT Bounce ekibi ve HPE ile potansiyel ortak projeler üzerinde çalışarak, organizasyonun yarının bulut bilgi işlem alanını demokratikleştirmeye yönelik hedefini sürdüğü için, gerçek dünya sorunları için gelişmekte olan çözümlere daha da yakınlaşıyor.

Ekip gelişmeye devam ederken, “Cloud28 + ‘i daha geniş cloud computing topluluğunu sürekli olarak güncellemek için bir kanal olarak kullanacağını” söylediler. Şirket profilimiz, Hewlett Packard Enterprise tarafından geliştirilen ve desteklenen bulut bilgi işlem hizmetlerinin dünyanın en büyük toplayıcısı olan cloud28 + web sitesinde yer alıyor. ”

Geçen yaz 43 milyon dolarlık token satışı gerçekleştiren SONM, web sitesinin bilimsel hesaplamalara ev sahipliği noktasından genel amaçlı hesaplama için merkezi olmayan bir süper bilgisayardır. SONM şirketi dünya çapında bir sorunu çözmenin etkili bir yoludur.

Kaynak : SONM
Yorum Yap