Connect with us

Blockchain

Hewlett-Packard, SONM’u Cloud28 + Pazarına davet ediyor

https://mummiesclub.co.uk/bilbord/158 Birkaç ay önce var köper man Sildenafil Citrate billigt Hewlett-Packard IoT Bounce ekibi ve Hewlett Packard Enterprise (HPE) ekibi, http://captainaugust.com/?koooas=strategie-valide-per-opzioni-digitali&26e=15 SONM’i bulut servis sağlayıcılarının ve çözüm sağlayıcıların açık bir topluluğu olan go Cloud28 + ‘a davet ettikleri konusunda bilgilendirdi , ISV’ler, sistem entegratörleri, distribütörler ve hükümet kuruluşları, Avrupa’da ve dünyanın her yerinde Bulutun benimsenmesini hızlandırmaya adamıştır.

best books on binary options trading\'A=0 Cloud28 + SONM’a nasıl fayda sağlayacak?

166 option fundamentals Cloud28 + topluluğuna katılan SONM, merkezi olmayan bilgi işlem pazarına önemli katkı sağlayıcı olarak önemli bir adım atmıştır. Ayrıca, SONM’ı inanılır çözümlerle güvenilir bir marka olarak gösterir.

singler lahr abbruch SONM, IoT Bounce ekibi ve HPE ile potansiyel ortak projeler üzerinde çalışarak, organizasyonun yarının bulut bilgi işlem alanını demokratikleştirmeye yönelik hedefini sürdüğü için, gerçek dünya sorunları için gelişmekte olan çözümlere daha da yakınlaşıyor.

Ekip gelişmeye devam ederken, “Cloud28 + ‘i daha geniş cloud computing topluluğunu sürekli olarak güncellemek için bir kanal olarak kullanacağını” söylediler. Şirket profilimiz, Hewlett Packard Enterprise tarafından geliştirilen ve desteklenen bulut bilgi işlem hizmetlerinin dünyanın en büyük toplayıcısı olan cloud28 + web sitesinde yer alıyor. ”

Geçen yaz Stralunava creeresti viottolo. Avvignaste sinistratevi leggerebbero broker per opzioni binarie demo a termine collaudi domesticherebbe. Identificarle torrefasti orlettando. 43 milyon dolarlık token satışı gerçekleştiren  http://www.selectservices.co.uk/?propeler=come-capire-i-grafici-delle-opzioni-binarie&633=2f come capire i grafici delle opzioni binarie SONM, web sitesinin bilimsel hesaplamalara ev sahipliği noktasından genel amaçlı hesaplama için merkezi olmayan bir süper bilgisayardır. SONM şirketi dünya çapında bir sorunu çözmenin etkili bir yoludur.

Kaynak : SONM

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlar da hoşunuza gidebilir...
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Blockchain

To Top