1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. HTC’den Phil Chen Web3 zirvesinde ” Exodus ” hakkında ayrıntıları açıkladı

HTC’den Phil Chen Web3 zirvesinde ” Exodus ” hakkında ayrıntıları açıkladı

HTC’den Phil Chen Web3 zirvesinde ” Exodus ” hakkında ayrıntıları açıkladı

HTC Decentralized Chief Officer Phil Chen , bugün Web3 Summit’de kısa bir süre sonra çıkacak olan blockchain telefonları Exodus’un piyasaya sürülmesi için daha fazla ayrıntıyı açıkladı.

Telefon ve yerleşik universal wallet ve daha iyi bir şifreli olarak güvenli bir internet için tasarlanmıştır.

Exodus telefonu, kullanıcıların kendi anahtarlarını tutmasını sağlayacak ve bu cihazın bir numaralı odağı olduğunu vurguladı.Telefonlar private key yönetimi protokolü, Zion olarak adlandırılarak ve cüzdanlara bağlanan API’lerle güvenilir bir donanım sağlar.Telefon, private key’ler için kullanıcıların cihazlarını kaybetmeleri durumunda anahtarlarını kurtarmak için en fazla beş kişiyi emanet edebileceği bir sosyal kurtarma mekanizmasını destekleyecektir.

HTC Decentralized Chief Officer Phil Chen , bugün yaptığı sunumda şirketin telefonu satın almak için sadece kripto para kabul etmeyi planladığını söyledi. Mevcut oranlarda, 0.15 BTC ve 4.78 ETH civarında.

Açık kaynaklı telefon, dünyanın ilk merkezi olmayan uygulamalara ve güvenliğe adanmış ilk telefonunu oluşturarak blockchain ekosistemini genişletmeyi hedefliyor. HTC Exodus’un piyasaya sürülmesiyle HTC, bunu artık bir gerçeklik haline getirebileceğine inanıyor.

https://www.htcexodus.com adresinden telefon hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap