İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Huobi, 2018’de İşlem Hacmini İkiye Katladı

Huobi, 2018’de İşlem Hacmini İkiye Katladı

huobi

Cointelegraph raporunda , Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, bir önceki yıla göre 2018 yılında ticaret hacminde yüzde 100 artış bildirmiştir.

Huobi, dünyadaki en önemli borsalardan biridir, ancak kripto fiyatları 2018 boyunca sert bir şekilde düştüğü için, o dönemde hacminin iki katına çıkması, pazardaki tüccarların büyük bir girişi olduğunu işaret ediyor.

Borsa aynı zamanda 12 ülkede 15 ofis açarak küresel iş alanlarını genişletti.Geçen Aralık ayında, Huobi, Huobi Derivatives Market (Huobi DM) adlı bir dijital varlık türev işlem platformunu başlattı.Platform, bir ay içinde, platformdaki hacim 12 milyar dolara ulaştı ve birkaç gün içinde 20 milyar doların üzerine çıktığında büyük bir başarı olduğu ortaya çıktı.

Huobi aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Güney Kore gibi önemli pazarlardada işlerini ciddileştirdi. Borsa kısa süre önce ABD’deki yan kuruluşunu HBUS’tan Huobi.com ‘a değiştirdi ve Mali Suçları Uygulama Ağı ( Financial Crimes Enforcement Network ) ‘ndan bir Money Services Business (MSB) lisansı aldı. Ayrıca, BitTrade ile birleşmesiyle Japonya’da işletme lisansı aldı.

Buna ek olarak, şirket aynı zamanda 2019 yılının ilk yarısında kendi stablecoin ihraç etmeyi planlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap