1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Huobi, özel yapım kamu blok zinciri için white paper çıkardı

Huobi, özel yapım kamu blok zinciri için white paper çıkardı

Huobi, özel yapım kamu blok zinciri için white paper çıkardı

Bitcoin ve kripto para şirketi Huobi Group, ilk halka açık blok zinciri olan Huobi Chain için İngilizce bir white paper yayımladı.

Huobi Global CEO’su Livio Weng,

“Bu, Huobi’nin küresel dijital varlık ve blok zinciri topluluğunu iyileştirme çabasının bir yoludur” dedi. “Bir kez piyasaya sürüldüğünde, Huobi Zinciri kullanıcılara güvenlik, şeffaflık, hızlı, ölçeklenebilirlik ve akıllı sözleşme kabiliyeti gibi çeşitli avantajlar sunacak.”

Huobi’nin proje ekibi ve endüstri uzmanları tarafından yapım aşamasında olan Huobi Chain’in 2019’da önemli bir ilerleme kaydetmesi bekleniyor.

Huobi Zinciri, fikir birliği mekanizması olarak BFT-DPoS (Byzantine Fault Tolerance — Delegated Proof of Stake) kullanarak Huobi Zinciri’nin özellikleri:

  • Güvenlik mimarisi: Huobi Zinciri, güvenliği sağlamak için sıfırdan inşa edilecektir. Bunu sağlamak için sıkı güvenlik denetimleri ve testleri yapılacaktır.
  • Verimli dual chain işlevselliği: Huobi Chain, yüksek hızlı, yüksek frekanslı işlemlere uyum sağlayacak şekilde tasarlanacak ve iş ve finansal sözleşmeler gibi karmaşık uygulamaları destekleyecektir.
  • Etkili yönetim : hem zincir içi hem de zincir dışı elemanlarla.
Yorum Yap

Yorum Yap