1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. IBM VP, Stellar Lumens’in Bridge Asset Olarak Kullanılacağını Doğruladı

IBM VP, Stellar Lumens’in Bridge Asset Olarak Kullanılacağını Doğruladı

IBM VP, Stellar Lumens’in Bridge Asset Olarak Kullanılacağını Doğruladı

IBM, blockchain teknolojisine yakından dikkat eden başlıca teknoloji devlerinden biridir. Şirketin, bu teknolojinin yüksek ümitleri var, ancak Big Blue’nun tam olarak nasıl dahil edeceğini görmeye devam ediyor. İlginç bir şekilde, yakın zamanda VP, Stellar’ın şirketin IBM blockchain platform stratejisinin “büyük” bir parçası olduğunu doğruladı.

IBM ve Stellar

Birçok şirketin blok zincir teknolojisi için büyük umutları olduğu ortaya çıkmıştır. Verilen, her fikrin bir blockchain’e ihtiyacı yoktur, ancak bunların çoğu, daha sonra değil, bir şekilde, bir tür etki yapacaklardır. O zamana kadar, bu endüstrinin çoğu tahmine dayanmaktadır.

Öte yandan IBM, blockchain teknolojisinde büyük adımlar atıyor. Şirket, sınır ötesi işlemlerin maliyetini hızlandırmak ve azaltmak için bir yol da dahil olmak üzere çeşitli çözümler üzerinde çalışıyor. IBM’in bu konuda yalnız olmadığı gibi kendi içinde oldukça ilginç . Bu alanda rekabetin uzun vadede oldukça faydalı olacağı açıktır.

IBM’in blockchain yaklaşımını bu kadar çekici kılan şey, esas olarak Stellar’ın teknolojisine dayanmasıdır. IBM VP Jesse Lund, kısa bir süre önce Stellar Lumens’in, şirketin birçok insanı şaşırttığı blockchain çözümleri için gerçek dünya ortamında kullanıldığını doğruladı. Her iki şirket de 2017 Ekim ayında bir ortaklığa imza atmış olsa da, bu durumun uzun vadede nasıl gelişeceği konusunda birkaç güncelleme olmuştur.

Şimdiye kadar işler oldukça güzel gözüküyor. IBM, Stellar Lumens ile çok ilginç şekillerde çalışıyor ve bu noktaya kadar kaydedilen ilerlemeler, beklentilerin en kalınını bile aştı. Bu eğilim devam ederse, hiçbir şey Stellar Lumens‘in evrensel ödeme çözümünde IBM’in birincil köprü varlığı olmasını engelleyemez. Bu kesinlikle her iki şirket için büyük bir gelişme olacaktır.

Ek olarak, Lund , IBM’in şu an itibariyle kendi blockchain simgesini oluşturma planlarının olmadığını doğruladı . Çoğu kişi beklemiş olsa da, bunun doğrulandığını görmek yine de iyidir. Geç saate kadar kendi jetonlarını ve varlıklarını ihraç eden çok sayıda şirket ile, bu endüstrinin mutlaka doğru yönde ilerlemediği ortaya çıktı. Binlerce para birimi zaten var ve daha fazla yaratmaya gerek yok.

 

Kaynak : TheMerkle

Yorum Yap

Yorum Yap