1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. ICE , Listelemek ve Takip etmek istedikleri bir kripto projesi listesi yayınladı
Trendlerdeki Yazı

ICE , Listelemek ve Takip etmek istedikleri bir kripto projesi listesi yayınladı

Intercontinental Exchange (ICE), Bakkt , yeni  bir Tweet'inde listelemek ve takip etmek istedikleri bir kripto projesi listesi yayınladı.

bakkt-ice

New York Borsası (NYSE) ana şirketi ve yaklaşmakta olan dijital varlık platformu olan Intercontinental Exchange (ICE), Bakkt , yeni  bir Tweet’inde listelemek ve takip etmek istedikleri bir kripto projesi listesi yayınladı.

Tweet’e göre, ICE’nin Veri Hizmetleri, 19 fiat para biriminin yanı sıra toplam 58 kripto para birimi projesi araştırıyor ve izliyor olacak. Bu projeler, araştırma ekibine dünyanın dört bir yanındaki kripto para birimlerinin hem tarihi hem de gerçek zamanlı fiyat verilerini sağlayacak olan ‘Cryptocurrency Data Feed’ içinde derlendi.

İlgili Yazı

Bakkt , Bitcoin için ne anlama geliyor ?

Listeye Dahil Edilen Önemli Kripto Para Birimleri

Alanda 2000’den fazla kripto para birimi projesi var ve ICE, araştırmak ve izlemek için toplam kripto sayısının sadece % 2.75’ini seçti. 58 kripto para biriminin tam listesi yukarıda görülen Twitter başlığında bulunabilir ve bu kriptoların gerçek zamanlı analizi resmi web sitesinde yayınlanacak.

ICE’nin kripto listesine 4 ABD Doları Stabilecoin ‘i (USDC), TUSD (TUSD), Tether (USDT) ve Gemini Doları (GUSD) dahil 4 para birimi bulunuyor. Paxos Standard (PAX) ve Maker’ın Dai (DAI) stablecoin gibi diğerlerini değil bu stabilcoinleri seçme nedenleri bilinmemektedir.

Bununla birlikte, ICE kendi listesine eklemeye karar vermiş olan stabilcoin ‘leri pazardaki en popüler stabilecoin ‘ler arasındadır.

Yüksek piyasa değeri kripto para birimleri (CoinMarketCap’te ilk 20 token) ‘ne gelince, 17 token listeyi oluşturdu.

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Cardano (ADA), Monero (XMR), NEM (NEM), Ripple (XRP), Stellar (XLM), and NEO (NEO), EOS (EOS), Tron (TRX), IOTA (MIOTA), Ontology (ONT), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC).

Popüler yüksek pazarlı kriptolardan başka, ICE’nin listesinde potansiyel olarak değerli diğer 41 proje var. Kalan bu koinler daha az bilinen küçük harfli koinlere sahip orta büyüklükteki koinleri içeriyor.Borsa ile ilgili token’lere gelince Huobi Token (HT), ultra popüler Binance Coin (BNB) olmasa da listeye eklendi.

Yorum Yap

Yorum Yap