Connect with us

Wblogy

ICON , blockchain ağının yerel cüzdan uygulaması artık yayında!

Altcoin

ICON , blockchain ağının yerel cüzdan uygulaması artık yayında!

ICON blockchain ağının resmi cüzdan hizmetini sunan ICONex artık açık durumda. ICONex, kullanıcıların kendi ICX’lerini yönetebilecekleri bir cüzdan, ancak diğer çeşitli tokenleride içeriyor. Lansman bir Chrome eklentisi olarak bir masaüstü sürümüyle başlatıldı. Ekip halen mobil (Android ve iOS) cüzdanlarını mükemmelleştiriyor ve yakın bir zamanda piyasaya sunulacak. Cüzdan şu anda ICX, ETH ve ERC20 tokenlerini yönetebilir.

ICX cüzdanında şu an ICX ana para olarak bulunur, ERC20 ICX kripto paraları verilen token oluşturma olayı değil. Bu tokenleri ICONex cüzdanına aktarmak isteyen kullanıcılar onları ETH cüzdan adresine aktarmalıdır. Elbette, ICXexec cüzdanda ICX ERC20 tokenlerinin tutulması bir zorunluluk değildir.

Ayrıca, ICON ekibi ICX airdrop ve token swap programlarıyla ilgili bazı haberler verdi.

Airdrop

ICX sahipleri için, airdrop ana ağda ICX para olarak dağıtılacak ve sadece ICONex ICX cüzdan yoluyla alınabilecektir. Basit bir doğrulama işleminden sonra airdrop , Mart 2018’de ilan edilecek ve belirli bir tarihte yapılacaktır. Özel usuller, havale hakkına sahip olanlara( katılımcılar ve  diğerleri) bireysel olarak açıklanacaktır..

Token Swap

ICON, hala ICC token swap işlemi ana hatlarıyla ERC20 ICX için detayları çiğnemektedir. Bu arada, mevcut ICX ERC20 tokenleri işlem yapabilecektir.

Bu güncellemelerle ilgili olarak ICON ekibi şunları söyledi:

“ERC 20 tokenlerini yakmadan önce, ERC20 tokenlerinizi ICX tokenlerine takas yaptığınızdan emin olmalısınız. Token Swap ile ilgili spesifik bilgiler, programlarımızı onayladıktan sonra resmi olarak duyurulacaktır. Sabrınız için teşekkür eder, anladığınızı umarız. Cüzdanımızı ve Airdrop’umuzu sabırla beklemekten dolayı samimi şükranlarımızı dileriz. Airdrop sürecini olabildiğince düzgün bir şekilde ilerletmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. ”

 

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Altcoin

To Top