1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. IDEX, AURA token staking lansman tarihini açıkladı

IDEX, AURA token staking lansman tarihini açıkladı

IDEX, AURA token staking lansman tarihini açıkladı

Popüler Merkezi olmayan borsa IDEX’in arkasındaki organizasyon olan Aurora DAO, geliştirme ekibinin AURA staking software (AuraD) ‘ın alfa sürümlerini tamamlayarak lansman tarihi ve işleri hakkında bilgiler verdiler.

Aurora / IDEX ekibi, Staking’in 8 Ocak 2019 Salı günü resmen yayınlanacağını açıkladı.

Piyasaya sürüldükten sonra, kullanıcılar AURA’yı (minimum 10k) belirleyerek başlayabilir ve IDEX borsası tarafından toplanan ücretleri kazanabilirler.Aurora ekibi lansmana ilgi duyanları hazırlamak için diğer materyallerle birlikte yazılıma daha kapsamlı bir genel bakış sunacak.

Bu arada IDEX ekibi, sahne arkasında ne inşa ettiklerini önizlemesini paylaştı ;

AURA staking ile amaç, aşağıdaki avantajları gerçekleştirirken IDEX’in mevcut off-chain bileşenlerini merkezden uzaklaştırmaktır

  • Merkezi bir sunucuyu bir node operatörleri ağı ile değiştirerek DDOS saldırılarına ve saldırılara karşı direnci artırmak
  • Herkesin alım satım işlemlerinin adilliğini doğrulamasını sağlayan açık kaynaklı bir müşteri sağlayarak şeffaflığı artırmak.
  • Toplumu (tüccarlar, piyasa yapıcılar, yatırımcılar) IDEX’in faaliyetlerine dahil etmek, ekonomik etkilerle mümkün olan ağ etkisinden yararlanmak. Bu süreç mümkün olduğunca kapsayıcı olacak ve hem küçük hem de büyük hisseye sahip olanların katılmasına olanak sağlayacak.
  • Mevcut başarımızda bu kadar etkili olan gerçek zamanlı ticaret deneyimini sürdürmek
Yorum Yap

Yorum Yap