Connect with us

Yeni Başlayanlar

IoT Chain ( ITC ) Nedir ?

http://www.elettrosmosi.it/?pifiods=precisiontree-binary-option&4c5=bf Tadalafil Oral Strips Online ITC mevcut IoT’nin ciddi güvenlik sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır. ITC, asimetrik şifreleme, yarı homomorfik şifreleme şifreleme teknolojisi ve veri merkezi olmayan dağıtılmış mimari birleşimini uygular.

source link

follow link Bu nedenle, ITC yalnızca kullanıcıların aygıtlarını, bilgisayar korsanlarının saldırısına maruz kalmalarını önleyemez; bunun doğru güvenliğini kontrol etmesini sağlar ,aynı zamanda kullanıcıları ve cihazlarının veri güvenliği egemenliğini ve gizlilik güvenliğini de savunuyorlar. Örneğin, kamera gibi akıllı cihazın verileri yalnızca kullanıcılar tarafından kontrol edilebilir.

IoT Chain projesinin vizyonu nedir ?

see url Gelecekteki dünyada her şey bir bardaktan bir eve bağlanacak ve kendi IOT işletim sistemine sahip olacaklar. IoT Chain, böyle bir senaryoda IOOT’un her yerine platform olmayı hedeflemektedir.

IoT Chain’nin amacı nedir?

source Geleneksel IoT mimarisinin merkezileştirme tasarımı nedeniyle, kullanıcının davranış verileri satıcılar tarafından kontrol edilen merkez sunucularında saklanır. Böylece kullanıcının verileri sızdırılmış olur ve kullanıcının gizliliği ve güvenliği ciddi tehditlerle karşı karşıya kalır.

http://secfloripa.org.br/esminer/856 Blok zincir IoT endüstrisindeki self servis, kişisel bakım, kişisel işlemler ve makinalar arasındaki paylaşımlar için çok uygun olan ademi merkeziyetçi fikirler ve teknoloji sağlamıştır. Ancak fikir birliğinin şekli, az miktarda hızlı ödeme ve veri gizliliğinin korunması gibi IoT’ye blok zinciri teknolojisini uygularken çözülmesi gereken kilit sorunlar var.

Bu sorunlar için, IoT PBFT, SPV, DAG ve CPS küme teknolojisi ve büyük veri analizi akıllı sözleşmesi ChainCode gibi kendi çözümlerini geliştirdi. ITC, doğası gereği yüksek performansı destekleyen PBFT konsensüsünün ana zincirini, yan zincir ve çok katmanlı mimari olarak güvenli, merkezi olmayan ve yüksek eşzamanlılığı destekleyebilen bir IoT işletim sistemi oluşturmak üzere benimser.

Toplam ITC miktarı nedir?

Toplam 100 milyon. Ekleme yok.

ITC Ticareti Nereden Yapabiliriz ?

Huobi.pro, CEX.com, OKEx.com

http://sat-rent.de/deribbebe/27799 ITC ile ne yapılabilir ? 

Büyük veri devrimi ezici ticaret endüstrisi ortamında, ITC önce veri egemenliğinin kullanıcılara ait olduğu ve bunun için teknik koruma sağladığı fikrini ileri sürdü. Dairesel olmayan veriler, değersizdir. ITC akıllı sözleşmelere veri analizi erişimi sağlamak için currency charts free real time zero-knowledge proof, BloomFilter, Hyperloglog ve diğer olasılık modellerini uygulamıştır. Bu şekilde, şirketler makine öğrenimi için kullanıcıların verilerini kullanmak için akıllı sözleşme gönderebilir ve kullanıcıların veri katkılarına göre tokenlerini ödeyebilirler.

IoT Chain’in Yol haritası Nedir?
Teknoloji AR-GE Programı / RoadMap

2017/11/30 Ana zincir test aşamasına girdi.
2018/01/30 Cüzdan test aşamasına girdi.
2018/04/30 Ana zincir testi başarıyla tamamlandı.
2018/05/20 ITC ana zincir cüzdan testi tamamlar.
2018/09/30 DAG ağı test aşamasına girdi.
2018/12/30 DAG ağı çevrimiçi duruma geldi.
2019/02/28 DAG ağının ve ana ağın müşterek hata ayıklamasını başarıyla tamamlıyor.

Daha fazla bilgi için http://www.shyamtelecom.com/?siterko=opzioni-binarie-non-capisco-niente&38a=b5 resmi web sitesine göz atabilirsiniz.

 

 

Okumaya devam et
Advertisement
Bunlar da hoşunuza gidebilir...
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Yeni Başlayanlar

To Top