İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. iXledger ve fidentiaX, sigorta endüstrisi için ortaklıklarını açıkladı

iXledger ve fidentiaX, sigorta endüstrisi için ortaklıklarını açıkladı

iXledger ve fidentiaX, sigorta endüstrisi için ortaklıklarını açıkladı

Sigorta şirketlerine, reasürörlere ve aracı kurumlara sigorta ürünlerini doğrudan ticareti yapmak için alternatif bir pazar olan iXledger, blok zincir teknolojisi ile güçlendirilebilir ticaret politikaları için dünyadaki ilk pazar olan fidentiaX ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Her iki şirket de sigorta endüstrisini demokratikleştirmek ve sektörün donukluk ve operasyon standartlarını iyileştirmek için blok zincir çözümleri üretiyorlar. fidentiaX’ın pazarı, poliçe sahiplerinin mevcut sigorta poliçelerini daha yüksek değerler için para kazanmalarını ve alıcıların daha önce bulunmayan bir varlık sınıfına yatırım yapmalarını güçlendirmektedir.

Bu yeni stratejik ortaklık, İşletmeler (Sigortacılar, Reasürörler ve Komisyoncuları) ve Tüketiciler (Poliçe Sahipleri) için güvenli, şeffaf ve verimli bir uçtan uca deneyim sunmak için iXledger ve fidentiaX platformları arasında sinerji yaratacaktır.

Ortaklığın bir parçası olarak iXledger, fidentiaX’in Tüccar Sigortası Marketplace’inin geliştirilmesine ve iki yıkıcı pazarın arasındaki teknoloji işbirliğine yönelik kaynakları tahsis edecek. fidentiaX’in çekirdek ekibinin tüketici segmenti stratejisi ve varlık yönetimi bilgisi konusundaki tecrübesi, iXedger’a, müşteri deneyimini ve platformunun sunumunu artıracak bilgiler verecektir.

Alident Ang, FidentiaX’in kurucu ortağı;

“IXledger ile çalışma ihtimalinde heyecanlıyız, sigortalı yaşam döngüsünün” akışaşımı “ndaki girdileri ve tecrübeleri, fidentiaX’ın pazar hizmetlerini geliştirmemize ve poliçe sahiplerinin poliçelerinden daha yüksek değer çıkarmaya güç verme hedefimizi hızlandırmamızı sağlayacak.”

Ingemar Svensson, iXledger’ın Kurucu / CEO’su ;

“Tüketici pazarındaki uzmanlığı ve temel teknolojisini kullanarak fidentiaX ile işbirliği yapmamız harika bir fırsat. Zaten birçok sinerji tespit ettik ve benzer bir hedefi olan farklı bir bölgede bir ortak bulundurmak büyük bir avantaj. “

Yorum Yap

Yorum Yap