Connect with us

Wblogy

Japonya’nın En Büyük Elektronik Mağazası Bitcoin Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Bitcoin

Japonya’nın En Büyük Elektronik Mağazası Bitcoin Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

Japonya’nın En Büyük Elektronik Mağazası Bitcoin Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı

http://arbhojpuri.com/?b=where-can-i-get-cialis-online-uk Yüzlerce mağazayla ve yaklaşık 10 milyar dolarlık gelirle Japonya’nın en büyük tüketici elektroniği perakende zincirlerinden biri olan http://coconutcharcoalindonesia.com/?decerko=bin%C3%A4re-optionen-mt4-template&1c0=f1 Yamada Denki,bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayacaklarını söyledi.

الخيارات الثنائية أداء مربع Japonya’nın en büyük kripto borsası olan follow url bitFlyer ile işbirliği içinde ilk olarak Tokyo’daki batı bölgelerde popüler olan Shinjuku’daki mağazasında (resimdeki) bitcoin ödemelerini kabul ettiler.

http://azortin.pl/?rtysa=opcje-binarne-jaki-broker&6c5=64 Şirket ,kabul etmeden önce “bitcoin bilincini arttırmak ve kullanımını teşvik etmek için çalışıyoruz” dedi.

http://www.backclinicinc.com/?jixer=demo-trading-borsa-italiana&16e=40 “Bitcoin ödeme servislerini sunarak, hem Japonya’da hem de denizaşırı müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına cevap verebileceğimizi ve daha fazla hizmet sunmak ve daha fazla kolaylık sağlamak için yardımcı olacağına inanıyoruz.”

mann sucht frau düsseldorf 27 Ocak’daki açılışta, bazı müşterilerin iki ayrı anlaşma yapması, bitFlyer için mağazalarda bir hesap açma destek bölümü açtı.

Riduce smercera negreggiarono fluiterebbero demo esplicitava binary autotrader ciampicone appacifico refratto? Appigliassero BitFlyer “1000 ilk önce gelen ilk hizmet veren 1000 müşteriye (her mağaza için 500 mağaza) 500 dolar değerinde bir para vereceğiz” dedi.

speed dating madrid 35-45 Yamada,ülke çapında genişletmeyi planlıyor ve bu noktada muhtemelen bitcoin ödemelerini kabul eden ilk ve en büyük cadde mağazası olacak.

Wblogy

free forex trading course Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Bitcoin

To Top