1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Komodo, Pekin merkezli girişim sermayesi fonu ile ortak oldu

Komodo, Pekin merkezli girişim sermayesi fonu ile ortak oldu

Komodo, Pekin merkezli girişim sermayesi fonu ile ortak oldu

Blockchain teknoloji grubu ve yenilikçi atomic swaps teknolojisinin öncüsü olan Komodo, Pekin merkezli bir girişim sermayesi fonu olan ValueNet Capital ile stratejik ortaklık anlaşmasına giriyor. Anlaşma merkezi olmayan ilk para tekliflerine (dICOs) odaklandı.

Komodo Platformu, girişimcilerin ve işletme sahiplerinin tamamen bağımsız blokajlar başlatmalarına izin veren dünyanın ilk platformlarından biridir. Komodo Platformunda bağımsız bir blok zincirini başlatan iş liderleri daha sonra bloknotlarının paralarını bir dICO aracılığıyla halka satıyorlar.

ValueNet, risk değerlendirmesi ve stratejik danışmanlık hizmeti sunarken, Komodo Platformu, teknik uzmanlığını tüm dICO’ların güvenli ve başarılı bir şekilde başlatıldığından emin olmak için uygulayacaktır. Ortaklık anlaşması Komodo Platform, festivaller, eğlence mekanları ve Güneydoğu Asya’daki diğer büyük etkinlikler için nakitsiz ödeme sistemleri sağlayan bir şirket olan BlocNATION ile bir dICO başlatmaya hazırlanırken duyuruldu. BlocNATION dICO, 17 Nisan 2018’de gerçekleşecek.

Komodo Platformu Genel Müdürü Ben Fairbank, “ValueNet Capital, Komodo için ortak bir seçim ortağıydı,” dedi. “Üst blok projelerinin bazılarına büyük yatırımlar yapıldı ve yalnızca Asya’da değil, tüm blockchain endüstrisinde en tutkulu takımlardan birine sahip oldu. En iyi projeleri tespit etmek için kusursuz bir rekor, onları çok iyi bir noktaya getirdi ve bu ortaklığın her iki proje için de iyi olduğuna inanıyoruz. Asya bölgesindeki ayak izimizi ValueNet Capital ile işbirliği içinde genişletme fırsatını dört gözle bekliyoruz. ”

ValueNet Capital, yalnızca kripto para ve yatırım projelerine yatırım yapan bir girişim sermayesi fonu. Merkezi Pekin’de olmasına rağmen, ValueNet Capital, dünya çapında bir analist ve finansal danışmanlar ekibine sahiptir. Portföyünde OmiseGo, Binance, PowerLedger, WAX, CoinPoker, PlayKey, RobotCache ve Celsius Network gibi büyük projeler yer alıyor.

Komodo Platformu ve ValueNet Capital arasındaki stratejik ortaklık anlaşması 23 Mart 2018’de başladı ve her iki taraf da sözleşmenin feshini kabul edene kadar yürürlüğe girdi.

Yorum Yap

Yorum Yap