1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Kraken , Popüler kripto borsası bu hafta büyük sistem güncellemesi yapacak

Kraken , Popüler kripto borsası bu hafta büyük sistem güncellemesi yapacak

Kraken , Popüler kripto borsası bu hafta büyük sistem güncellemesi yapacak

San Francisco merkezli ve uzun süredir sessiz olan dijital para borsası Kraken, bu hafta sunucularındaki talebi ve yükü karşılamak için önemli bir sistem güncellemesi sağlayacak. Bitcoin fiyatlarındaki artışla, sistemlere baskı uygulayan yüksek bir ticaret gelişti. Bu, BitMEX , Coinbase, Gemini Exchange ve sayısız diğer şirketler de dahil olmak üzere diğer borsalarda da geçerlidir. Bu yılın başlarında şirket , sistem yükünü azaltmak için bazı varlıkları tasnif etmiş ve sistemdeki teklifleri daha da keskinleştirmişti .

Bu yüzden bu hafta başlayarak Kraken memnuniyet, ölçekleme ve yük gibi sorunları çözmesi gereken büyük bir sistem yükseltme işlemini başlatacaklarını bildirdi. Yükseltme, gecikmiş olarak belirtildi Kraken, ancak kaynakların sistemdeki ağır yükle uğraşmak için gereken çabanın sonsuz çabasına doğru dağılmasından dolayı gecikti.

Şirketin açıklamasında ;

” Talepteki son beklenmedik patlama ezici olmuştur. Geçtiğimiz birkaç günün her birinde, 50.000 yeni hesap kaydı ve 10.000 yeni destek bileti satışı gerçekleştirildi. yalnızca son çeyrekte olduğumuz yerden bir büyüklük. Eşzamanlı kullanıcılar,günlük esnaflar ve hacimler de tüm zamanların en yükseği seviyesine ulaştı. Bizleri takip etmek için uğraşıyoruz. Kraken.com performansı son derece bozulmuş ve güvenilmez. Müşteriler, tüm web ve API hizmetleri ile etkileşim içerisinde ciddi gecikme ve zorluk bekleyebilir. İstekler sıklıkla zaman aşımına uğrar ve başarısız olur. Şu anda, tek çözüm beklemek ve daha sonra tekrar denemektir. ”

Ekip ayrıca şu anki kullanıcılara, internette reklamı yapılan hileli Kraken destek telefon numaraları yoluyla birkaç kimlik avı girişimi raporuyla telefon desteği olmadığını belirtti. Her zaman olduğu gibi, Kraken asla kullanıcılardan şifre isteyecek ve hiçbir zaman yazılım yüklemesini istemeyeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap