İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Kripto borsası ICE3X , Bitcoin kuponu E-Kuponları getiriyor

Kripto borsası ICE3X , Bitcoin kuponu E-Kuponları getiriyor

Kripto borsası ICE3X , Bitcoin kuponu E-Kuponları getiriyor

Güney Afrika merkezli ICE3X’i,  bitVoucha olarak ilan edilen , iceCUBED platformunda kriptoekosistemi için yeni bir e-kupon servisi. Kullanıcılar şimdi,herhangi birine verebileceğin bir kupon oluşturmak için mevcut kripto güvenilirliğini kullanabiliyorlar.

Yazdırabilir, WhatsApp, e-posta, SMS yoluyla gönderebilir veya yarışmalar için çevrimiçi yayınlayabilirler. Alıcı, iceCUBED exchange platformunda bitVoucha’yı anında kullanabilir.

Kuponun faydaları nedir ?

  • İşlem kapalı zincirle ve şirketin backend’inde yapıldığından aktarma ücreti yoktur ve kullanıcılar birisine B10 veya R20 değerinde bir BTC verebilir.
  • Sıfır işlem ücreti ile birisine bitcoin verin.Kupondan çekilen kişi, onu kullandıklarında borsadaki hesaplarında bitcoin eşleniğini alır.
  • Bitcoin’nin başka bir kullanıcıya aktarılması, zirve dönemlerinde bitcoin ağında teyit beklemekten daha hızlı olabilir.
  • Bitcoin’i hediye olarak verin , Bitcoin’i nasıl kullanacaklarını bilmeseler bile kupon birisine hediye olarak verilebilir. Bir karta bastırın veya bir nota yazın. Kullanıcı, kriptoyu kullanabilir ve kendi kripto cüzdanına çekebilir veya Rand istiyorlarsa, Rand’ı satın alabilir ve banka hesabına çekebilir. 

 

Kaynak : ice3x

Yorum Yap