1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Merkezi olmayan kripto borsası Switcheo , Yeni cüzdan yöneticisini tanıttı

Merkezi olmayan kripto borsası Switcheo , Yeni cüzdan yöneticisini tanıttı

Merkezi olmayan kripto borsası Switcheo , Yeni cüzdan yöneticisini tanıttı

Çok kanallı bir merkezi olmayan kripto borsası olan Switcheo, yeni varlık yöneticilerinin önceliklerini, trader’ların dijital varlıklarını Switcheo Network’te yönetmeleri yeni cüzdan yöneticilerini açıkladı.

Yeni cüzdan yöneticisi, alım satım işleminin her aşamasını en iyi duruma getirmek için tasarlanmıştır.

Artık cüzdan yöneticisi, daha net arayüzler ve ilk kez işlem yapmak için Ledger Nano S donanım cüzdanını kullanan trader’lar için iyi hazırlanmış talimatlar sunuyor.Ayrıca, güncellenmiş cüzdan, sıralama ve arama dahil yeni özellikler sağlayarak tüm tokenlerin daha bütünsel bir görünümünü verir.

Kullanılabilirlik ve İşlevsellik Arasındaki Köprüyü Geçiştirmek

Switcheo’nun yeni cüzdan yöneticisi, yeni trader’lar için önündeki engelleri en aza indiren basit ama güçlü bir tasarım benimsiyor.Switcheo ekibi ayrıca bir Transfer Geçmişi sekmesi eklediler, bu yüzden trader’lar Switcheo Exchange akıllı sözleşmesi için ve onların çeşitli blockchain explorer karşı eşleştirmelerini takip edebilirler.Ayrıca, mevduatların ve para çekme işlemlerinin onaylandığını teyit etmek artık daha detaylı olarak görülüyor ki, trader’lar dijital varlık hareketlerini daha iyi anlayabiliyorlar. Switcheo Exchange’in yenilenen görünümü ile birlikte yeni cüzdan yöneticisi, Switcheo’nun “Callisto” güncellemesinin kullanıma sunulmasıyla sağlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap