1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Merkezi Olmayan Pazar OpenBazaar 5 Milyon $ ‘lık Bir Finansman Turunu Güvence Altına Aldı

Merkezi Olmayan Pazar OpenBazaar 5 Milyon $ ‘lık Bir Finansman Turunu Güvence Altına Aldı

Merkezi Olmayan Pazar OpenBazaar 5 Milyon $ ‘lık Bir Finansman Turunu Güvence Altına Aldı

Dünyadaki en büyük merkezi olmayan pazar yeri yaratmak büyük bir hedeftir, ama OpenBazaar ekibinin yapmayı amaçladığı şey tam olarak budur.

OB1’den sonra kendi çabalarına destek veren OpenBazaar’ın ana şirketi, 5 milyon dolarlık bir dizi A turu tamamladıklarını açıkladı.Kripto para birimleri ve blok zincirinin gün geçtikçe daha popüler hale gelmesiyle birlikte, OpenBazaar önemli bir büyüme görüyor ve bu turdaki rant, onların bugüne kadarki başarılarından daha fazla yararlanmak için onlara yardımcı olacak.

Şu anda, OpenBazaar satıcı ve alıcılara güvenli, güvenilir ve komisyon içermeyen bir şekilde ürün satın alma olanağı sağlayan tek e-ticaret pazarıdır.

Güncellenmiş platformları 2017’nin sonunda kullanıma sunuldu ve 40.000’den fazla kişi şimdiden ağına katıldı.

Bu başarılı dizi A serisi bir fon, bu pazar için bir söz vericidir.Finansman turu OMERS Ventures adlı OMERS emeklilik fonunun girişim sermayesi departmanı tarafından yönetildi.

Bu turda, Bitmain, Dijital Para Birimi Grubu, BlueYard Capital, Union Square Ventures ve Andreessen Horowitz gibi birçok önemli yatırımcı vardı.OMERS Ventures Jim Orlando’daki Yönetici Ortağı, bu girişime katılma konusundaki heyecanlarını anlattı ve geleceğin OpenBazaar ekibinin üzerinde çalıştığı ileriye dönük projeleri dört gözle beklediklerini kaydetti.

OpenBazaar için sırada ne var?

Artık para toplama turu yaptıkları için, tüm odak noktaları pazarlarının iyileştirilmesine odaklanabilirler.

Kontrol ve esneklik alıcılarının ve satıcıların piyasa seviyesini kullanırken sahip oldukları seviyenin sınırlarını zorlamaya devam etmek istiyorlar.

Önümüzdeki yıl için planlarından bazıları, kullanıcıların birbirleriyle işlem yapabilmeleri için kullanabilecekleri yöntemlerin sayısını artırmaya devam etmenin yanı sıra, bu uygulamanın mobil ve web sürümlerini yayınlamayı da içeriyor. Bu, pazarlarında daha fazla şifrelemenin benimsenmesini içerir. OB1 CEO’su Brian Hoffman, ekibin şu anki güçlü yatırımcıların yanı sıra Bitmain ve OMERS Ventures gibi saygın yatırımcılarla işbirliği yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hem bireylerin hem de işletme sahiplerinin endüstride son zamanlarda katılaşan katı bir şekilde kontrol edilen eski e-ticaret sisteminden uzaklaşmasına yardım etmeye odaklanmak istiyorlar. Bunun yerine, OpenBazaar bağımsız, adil ve özgür bir e-ticaret ortamına sahip olmayı hedefliyor. Bu, gelişmeye devam ettikçe ve Büyük hedeflerinin bazılarına sunmayı hedefledikçe, izlemesi gereken ilginç bir proje.

Kaynak : CCN

Yorum Yap