İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Bankası
  3. Minebox Resmi Olarak Başladı

Minebox Resmi Olarak Başladı

Minebox Resmi Olarak Başladı

Minebox resmi olarak başladı.Minebox Geliştirici ekibinin yazılımı artı tasarımını tamamlaması ve test etmesi ve donanım imalatına başlaması biraz zaman aldı, ancak bu beklemeye değdi gibi görünüyor.

Ünitelerin gönderildiği gün, Minebox NAS (Network Attached Storage) ilk kez çevrimiçi oldu. Aynı gün, CANLI Beta modunu da duyurdular.

Minebox hala oldukça küçük bir şirket olduğundan, günde yalnızca 10 ünite üretebilirler.Bu oranı artırmaya çalışıyorlar, bu nedenle donanımı önceden sipariş veren müşterilerin en kısa sürede kara başlayabiliyorlar.

Minebox Takımı, önce 8TB modellerini üretip sevkederek başladı. Sıradaki 16TB olanlar.Minebox önceden sipariş veren kişiler , toplu birimlerden birimler alacaklar. Şu anda günde yaklaşık 10 birim üretilen parti bu. Emirler yerine getirildiğinde, Minebox ekibi İkinci Toplu üretimine başlayacak.

İkinci Toplu Üretime Katılmak için buradan tıklayarak üye olabilirsiniz: ( https://minebox.io/signup )

Minebox HAKKINDA

Minebox IT Services GmbH , Avusturya’da bulunan küçük bir şirkettir. Adem-i merkezi bulut saklamasını herkes için erişilebilir yapmak için SIA ile ortaklık kuruyorlar . Şirket, veri saklama için sabit disk sürücüleri içeren bir parça ve P2P verilerini yedekleme ve depolama işlemini otomatikleştirmek için gereken yazılımla entegre bir devre olan Minebox üretmektedir.

Bir Minebox ‘a sahip olduğunuzda, verilerinizin merkezi olmayan bulut depolamasının tadını çıkarırken kar için SIA coin madenciliği yapabilirsiniz.

Minebox ÖZELLIKLER & SPESIFIKASYONLAR

Minebox toplanmış ve kullanılmaya hazır olarak geliyor. İki model mevcuttur: biri 8 TB depolama alanıyla ve diğeri 16 TB ile gelir.

İşlemci : Çift Çekirdekli Intel
RAM : 4GB (1x4GB) PC3L-128000E DDR3 UDIMM // 8GB
Güç kaynağı : 150W
HDD : 2x Seagate IronWolf 4TB // 2x Seagate IronWolf 8TB
OS : xOS 1.0
Boyutlar : 229,7 x 232,4 x 245,1 mm

Minebox, doğrudan cihaz üzerinde çalıştırılabilen birçok uygulama desteklemektedir. Bu, bir sohbet uygulaması,torrent downloader ve hatta profesyonel blogcular için bir yayın platformu dahildir.

Minebox uygulamalar

Minebox hakkında daha çabuk bilgiye ulaşabilmek için buraya tıklayınız ..

 

Yorum Yap

Yorum Yap