Connect with us

Wblogy

Mobil Bankacılık Uygulaması Revolut, Kripto Para Ticaretini Bünyesine Ekledi

Blockchain

Mobil Bankacılık Uygulaması Revolut, Kripto Para Ticaretini Bünyesine Ekledi

Mobil Bankacılık Uygulaması Revolut, Kripto Para Ticaretini Bünyesine Ekledi

here Mobil Bankacılık Uygulaması Revolut , kripto para ticaretini hizmetler listesine ekleyerek kripto para sistemine adım attı.

http://tennisclubpaimpol.fr/bisese/4030 Bu yenilik hakkında fikir edinmek ve yeni başlayanlar için resmi web sitesinde özel kripto eğitimi hazırlamışlar.

see Revolut, daha düşük maliyetle ve daha kısa sürede çok çeşitli para işlemleri yapmak için tasarlanan fintech başlangıç ​​olarak bilinir. Müşterilerinin ortak bankacılık sistemini sorunsuz bir şekilde çalışmasından tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

source site 140 kişilik bir kadroyla gerçekleştirilen bu iddialı proje, geçen sene yapılan toplama kampanyaları ile 83 milyon doları aştı .Dahası, Revolut CEO’su Nikolay Storonsky’ye göre tüm bu yatırımlar patlama eğiliminde olan kripto para birimlerinin geliştirilmesi ve birleşmesi için kullanılacak.

http://vitm.com/wp-content/plugins/delete-all-comments/readme.txt Revolut uygulamasının açıklanan Beta sürümü, kart sahiplerinin 25 hesaplı devlet tarafından düzenlenmiş para birimlerinden birinde geçerli hesap bakiyesini sorunsuz bir şekilde birkaç saniye içinde eşit miktarda kripto para cinsine dönüştürerek kripto paraları bir ödeme aracı olarak kullanmalarını sağlıyor.

how to by Orlistat 120 mg online Kripto para birimleri hükümet tarafından kontrol edilmeyen bankacılık sistemi tarafından işlenmediği için, alıcıların sınırsız ve doğrudan yurtdışından gönderene gönderildiklerini iddia ediyorlar. Revolut hizmeti müşterilere, 16 para biriminde aylık en çok 5.000 € (yaklaşık 5.900 $) ücretsiz havale imkânı tanır.

Scambia criptovalute, Forex e opzioni in Italia e Germania sulla piattaforma di trading pluripremiata opzioni binarie analisi tecnica 60 secondiption. Depositi con Visa e MasterCard Revolut, iş piyasasının mevcut gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına yanıt veren ve geleneksel finansal kurumları geride bırakan rekabetçi fintech ortamına mükemmel bir uyum sağlar. Uzun perspektifte, bunun nasıl gerçekleştiğini göreceğiz.

Wblogy

http://fhlchristianministries.org/?encycloped=How-to-read-binary-option-graphs&8c4=07 Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Blockchain

To Top