1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. NAGA, BNB sahiplerine yönelik yatırım fırsatlarını genişletmek için Binance ile işbirliği yapıyor

NAGA, BNB sahiplerine yönelik yatırım fırsatlarını genişletmek için Binance ile işbirliği yapıyor

NAGA, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance ile bir işbirliği gerçekleştirdiğini duyurdu.

binancecoin

Almanya’nın en hızlı büyüyen fintech firmalarından biri olan NAGA, dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance ile bir işbirliği gerçekleştirdiğini duyurdu. Binance Coin (BNB) sahipleri artık NAGA trader aracılığıyla 800’den fazla finansal enstrümana yatırım yapabilecekler.

NAGA Trader, NAGA’nın ekosistemini kullanarak BNB sahiplerinin özsermaye, kripto para, Forex ve oyun öğeleri gibi 800’den fazla finansal enstrümana erişebiliyor. NAGA Trader, kendi AI robot danışmanı ile birlikte finans, kripto ve oyun için sosyal bir ticaret platformudur.

NAGA’nın kendi kripto para birimi NAGA Coin (NGC), ekosisteme güç veriyor ayrıca Bittrex ve NAGA Exchange gibi birçok büyük borsada satın alınabiliyor.

BNB sahipleri ayrıca, NAGA Cüzdanını BNB’de ve NAGA Trader LIVE hesaplarında para çekip aktararak kullanma olanağına sahip olacaklar.

NAGA Kurucusu ve Yönetim Direktörü Benjamin Bilski, “Binance Coin’i entegre etmekten benimsenmesine yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.NAGA, kişisel bankacılık, hisse senedi alım satımı, varlık yönetimi ve kripto para birimi yatırımını herkes için erişilebilir kılan çok yönlü bir finansal ekosistem sunma vizyonu belirledi. Platformumuz sinerji yaratacak şekilde oluşturulmuştur ve BNB sahiplerinin değerli BNB’lerini fiat parası için satmaya gerek kalmadan borsalara katılabileceğinden gurur duyuyoruz. ” açıklamasında bulundu.

Yorum Yap

Yorum Yap