1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. NEO Büyümeye Devam Ediyor.Qlink ve Kucoin Ortaklık

NEO Büyümeye Devam Ediyor.Qlink ve Kucoin Ortaklık

NEO Büyümeye Devam Ediyor.Qlink ve Kucoin Ortaklık

NEO büyümeye devam ediyor. Dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ağı olan Qlink, NEO, Qlink’in gelecekteki projesindeki ana yatırımcılardan biri olacağını açıkladı. Qlink P2P WiFi ağ paylaşımı yaratmayı ve veri tüketimi maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor. Ayrıca, veri dışındaki yeni bir gelir kaynağı yaratmak için arama yapmaktadır.

Kucoin aynı zamanda, Twitter’da NEO’yu bir teklif para birimi olarak kullanan ilk ticaret borsası olacağını açıkladı.

Ticaretin 28 Ekim’de saat 20: 00’de (UTC + 8) başlayacağı sırada RPX Tokenlerinin depozitoları 26 Ekim’de saat 12: 00’de (UTC + 8) satışa sunulacak. RPX simgesi NEO, GAZ, BTC veya ETH için işlem görebilir.

Qlink ve Kucoin kimdir?

Qlink, blok zincirde açık kaynak kodlu telekom altyapısı oluşturmak için çalışan merkezsiz bir mobil şebekedir. Niyet, merkezsiz bir küresel WiFi paylaşım ağı oluşturmak ve ekip ağını destekleyen merkezi olmayan bir faturalandırma ve operasyon geliştirmektir.

Kucoin, Çinli sert düzenlemelerden kaçınmak için yabancı müşterileri hedefleyen bir Hong Kong borsasıdır. Bu ticaret platformunun ayırdedici özelliği, kullanıcılara ticaret ücretlerinin% 50’sini yeniden dağıtma niyetiyle kendi KCS simgesi bonus planını yayınlamasıdır.

Qlink Nasıl çalışır?

Qlink, NEO ve Ethereum’da bir ICO yayınlamaya hazırlanıyor. Böylece Qlink, bir NEP5 ve ERC20 belirteci üretecektir. Belirleyicilerin sahibi olacak yatırımcılar, belirli içeriğe yönelik ücretsiz WiFi ve ücretsiz veri sahibi olacak. Buna ek olarak, mobil şebeke kullanıcılarının kazançlarından bir pay alacak ve Qlink’in ana istasyonundaki bir madencilik santralinden de kazanç elde edecek.

 

Yorum Yap

Yorum Yap