1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Nucleus Vision, satıcılar için kripto ödeme çözümünü olan nCash Pay ‘i duyurdu

Nucleus Vision, satıcılar için kripto ödeme çözümünü olan nCash Pay ‘i duyurdu

Hindistan merkezli bir teknoloji şirketi olan Nucleus Vision, şirketin mevcut nCash tokeniyle desteklenen yeni kripto tabanlı ödeme çözümü olan nCash Pay'i duyurdu.

Nucleus Vision, satıcılar için kripto ödeme çözümünü olan nCash Pay ‘i duyurdu

Hindistan merkezli bir teknoloji şirketi olan Nucleus Vision, şirketin mevcut nCash tokeniyle desteklenen yeni kripto tabanlı ödeme çözümü olan nCash Pay’i duyurdu.

Yeni ödeme sistemi nCash Pay , online tüccarların satıcı tarafından sunulan mal ve hizmetlerin karşılığında nCash aracılığıyla ödeme kabul etmesini ve alışveriş yapanlar için alternatif bir ödeme seçeneği oluşturmasını sağlamaktadır.

İlgili Yazı

Nucleus Vision (NCASH) Nedir ? Nasıl Satın Alınır?

nCash Pay, tek bir API aracılığıyla mevcut herhangi bir e-ticaret platformuna kolayca entegre edilebilir ve böylece sorunsuz bir şekilde benimsenebilir. Buna ek olarak, nCash Pay kullanan satıcılar 100.000’den fazla global nCash topluluğu üyesi arasında görünürlük elde edecek ve satıcıların yeni müşterilere katılabilmelerini sağlayacaktır.

2014 yılında Harvard Üniversitesi’nde kurulan Nucleus Vision, perakendeciler ve diğer “brick ve mortar” işletmelerine blok zincirleme, gerçek zamanlı sensör teknolojisi ve tüccarlar için ödeme çözümleri yoluyla daha önce erişilemeyen verileri yakalayan ve temin eden bir uçtan uca teknoloji çözüm sağlayıcısıdır.Nucleus Vision, Tim Draper, IndusAge Partners ve diğer bazı önemli endüstri oyuncuları tarafından desteklenmektedir.

nCash Pay, Nucleus Vision Ekosistemini daha da genişletmede önemli olan nCash tokenine daha fazla fayda sağlamak için şirketin mevcut ekosisteminden yararlanacaktır.

Son zamanlarda, Nucleus Vision bir perakende bilgisayar şirketi olan ZOYI Corporation ile ortaklık kurarak Kore’ye girdi. Ayrıca nCash Pay’in Kore merkezli bir medya toplayıcısı olan Starfeed ile entegre edileceğini de duyurdu.

Yorum Yap

Yorum Yap