1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. NYNJA, entegre kripto cüzdan ve iletişim uygulamasını başlattı

NYNJA, entegre kripto cüzdan ve iletişim uygulamasını başlattı

NYNJA, entegre kripto cüzdan ve iletişim uygulamasını başlattı

Küresel bir iletişim ve mobil teknoloji şirketi olan NYNJA Group, yerleşik bir dijital pazaryeri ve kripto para cüzdanı ile blok zincir tabanlı bir küresel iletişim uygulaması olan NYNJA’yı resmi olarak duyurdu.

NYNJA, ses, metin ve görsel mesajlaşmayı kendi finansal ekosistemi ve kripto gücü olan NYNJACoin ile güçlendirilmiş sağlam ve güvenli iş yönetimi ve e-ticaret özellikleri ile birleştiren çapraz platform bir uygulamadır.

NYNJA pazarı, kullanıcıların NYNJA’nın entegre finansal ekosisteminin ERC20 standart kripto özelliği olan NYNJACoin’i kullanarak açık bir API aracılığıyla uluslararası çapta mal ve hizmet satın almasına ve satmasına olanak tanır. Kullanıcılar NYNJACoin ile özel gruplara da erişebilir ve lisanslı öğeler veya zamanlı istişareler gibi özel grup içi içerikler için ödeme yapabilir.

Kullanıcılar ayrıca, reklamları görüntülemek ve etiket paketi veya kupon gibi markalı materyalleri paylaşmak için NYNJACoin kazanabilirler.Her hesap, kullanıcının sosyal, tüketici ve iş hayatlarına göre düzenlenebilir ve kullanıcıların pahalı ücretsiz harici ödeme sağlayıcılarına veya dahili platform ücretlerine gerek kalmaksızın hızlı uluslararası ödeme transferleri için uygulamada serbestçe işlem yapmalarına olanak tanıyan güvenli bir Ethereum cüzdanıyla birlikte verilebilir.

Standart mesajlaşma özelliklerine ek olarak, NYNJA ücretsiz internet aramaları ve herhangi bir telefona, planlı mesajlaşma ve çeviri çağrılarına sahiptir. NYNJA’nın mimarisi, mesajlar, resimler ve dosyalar kaydetmek için bulut veri saklama alanının güvenli şifrelemesine sahiptir ve uygulamanın patent bekleyen eşmerkezli tekerlek navigasyon sistemi ile vurgulanmış güzel tasarlanmış ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Konsantrik tekerlek, uygulamanın yalnızca tek bir baş parmak kullanarak hızlı ve kolay şekilde navigasyonunu sağlar ve geri düğmeler kullanılmasını ortadan kaldırır.

Lansmanda, NYNJA uygulaması Android, iOS ve Web üzerinde Mac, Linux ve Windows sürümlerinde olacağı belirtiliyor

NYNJA’nın deneyimli ekibi, CEO ve global girişimci Salvatore Guerrieri’yi; kurucu ortaklar, başkan ve COO Alejandro Gramont; Plamen Minev’in baş teknoloji görevlisi ve kurucularından ve baş stratejisi sorumlusu Marshall Taplits. Danışmanlar Michael Terpin, yatırımcı konferans serisi CEO’su CoinAgenda; Ken Lo, banka ödeme çözümleri konusunda lider bir hizmet sağlayıcısı olan ANX International’ın CEO’su; ve Hükümet Grubunun kurucusu Howard Bilton. Digitas Limited’in kurucuları Miles Pelham ve ANX Digital’in genel müdürü Mun Shing Cheong

 

Yorum Yap