1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. oBike , Tron Platformu ile Ortaklıklarını Duyurdu

oBike , Tron Platformu ile Ortaklıklarını Duyurdu

oBike , Tron Platformu ile Ortaklıklarını Duyurdu

oBike , Singapur merkezli Yerel Bisiklet Kiralama şirketi ,Tron platformu ile ortaklıklarını duyurdu.

oBike tarafından duyurulan yeni bir ortaklık sayesinde dünyanın önde gelen blok şebekesine dayalı desantralize protokol oBike kullanıcıları, bisiklet kullandıklarında oCoin’ler üretip kazanabilecekler.

OBike dünyada ilk olarak  sunulan bu hizmet ile , hareket kullanıcıların oCoins ile binmek için ödeme ve kendi Motorcover cüzdanlarına kadar izin verir. Kullanıcılar, oBike binerken oCoinleri üretecek ve daha uzun sürdükleri zaman daha fazla kazanacaklardır.

oBike, 2018 yılının ilk çeyreğinde resmi olarak piyasaya çıkacak olan bu yeni ortaklığın bir parçası olarak, TRON protokolünü temel alan oCoins adı verilen kendi kripto para birimini sunacak. oCoins, oBike’in yeni ödül ve kredi puan sisteminin omurgasını oluşturacak ve bu sayede oBike kullanıcılarının oCoins ile binmek için ödeme ve kendi Motorcover cüzdanlarına kadar izin verir. Kullanıcılar, oBike binerken oCoinleri üretecek ve daha uzun sürdükleri zaman daha fazla kazanacaklardır.

Resim Kaynak : medium.com/@Tronfoundation

OBike’nin kurucu ortağı ve Pazarlama Sorumlusu Edward Chen, açıklamasında ;

“Önemli bir merkezi olmayan çevrimiçi içerik eğlence sistemi olan TRON ile ortaklığımızı duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız” dedi. “TRON ile yapılan işbirliği, oBike kullanıcılarının oCoin’ler üretip kazanmalarını sağlayacak ve oCoin’ler daha sonra uygulamalar ve çevrimiçi içerik satın alımlarında kullanılabilir. Bir teknoloji şirketi olarak, sürekli yenilik ve karşılıklı yarar sağlayan ortaklıklar aracılığıyla kullanıcılarımıza daha iyi değeri ve avantajları sunmak için çalışıyoruz. O Coin’lerin tanıtımının, kullanıcılar için birden fazla yolla O Bisiklete binmeye devam etmeleri için cazip bir öneri olacağından eminiz “dedi.

Justin Sun,

“oBike ile ortaklığımızı duyurmaktan dolayı heyecanlıyız. oBike, Avrupa, Asya ve Avustralya’da 20 ülkede 10 milyon kullanıcısıyla aktif olan en büyük bisiklet kiralama şirketlerinden biridir. TRON ekosisteminin kullanıcılara yaygın bir şekilde popüler olması nedeniyle itirazda bulunacağından eminiz. Çok verimli bir ortaklığın olmasını dört gözle bekliyoruz! ” açıklamasında bulundu.

Kaynak : TronFoundation

Yorum Yap