1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Opera Tarayıcısına Tron (TRX) Desteği Ekleyecek

Opera Tarayıcısına Tron (TRX) Desteği Ekleyecek

Opera Tarayıcısına Tron (TRX) Desteği Ekleyecek

Opera tarafından yapılan bir duyuruda , Web3 destekli ilk tarayıcılardan biri olan dünyadaki en popüler tarayıcılardan  Opera , TRON ‘nun TRX ve diğer TRC standart tokenlerini tarayıcısında desteklemeye karar verdiğini açıkladı.

İlgili Yazı

Web 3.0 Evrimine Yönelik Blockchain Projeleri

Opera’nın Kripto Cüzdanı , şuan  ETH ve ERC tokenlerini destekliyor. Platformuna başka bir büyük blok zincir ekleme kararı,

Opera 3’ü dünyanın her yerinden insanlar için daha kapsayıcı ve kullanıcı dostu yapma stratejisinde bir adım daha attı. TRON tokeninin Opera ‘nın Kripto Cüzdanı içerisine entegrasyonu, yüz milyonlarca Opera kullanıcısının TRON oyunları oynamasına ve tarayıcıdaki TRON dApp ‘lerine erişmesine olanak sağlayacaktır. Sorunsuz kullanıcı arayüzü herhangi bir üçüncü taraf tarayıcı eklentisi veya cüzdan uygulaması gerektirmeyeceğini belirtiyor.

Opera Tarayıcı başkanı Krystian Kolondra konu ile yaptığı açıklamada ;

”TRON ‘nun , hızla büyüyen bir dApp ekosistemiyle popüler, hızlı gelişen bir blok zinciri olduğunu Tarayıcımızı açmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Ürünleri birden fazla blok zincirine açarak, Web 3 ‘ün ana akım kabulünü hızlandırdıklarını belirtti.”

Tron için bu hamle büyük bir heyecan sağladı

Bu Opera için çok büyük bir hareket olsa da, TRON ‘nun kendisi için de doğru yönde atılmış büyük bir adım. Kripto para birimleri  şuanda dünyaya tanıtılma ve  hayatta kalma mücadelesiyle savaşırken, büyük bir tarayıcı tarafından destek almak herhangi bir proje için küçük bir şey olarak görülmemekte.

Tron CEO  ‘su Justin Sun konuyla ilgili bir Tweet’inde kullanıcılara heyecanını paylaşarak , ” Opera kullanıcılarının yakında tarayıcılarında TRON dApp’ların keyfini çıkarabileceklerini ”  belirtti. 

 

Yorum Yap

Yorum Yap