1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Paribu Hakkında Sosyal Medya Üzerinden Servis Edilen Asılsız Haberler Hakkında

Paribu Hakkında Sosyal Medya Üzerinden Servis Edilen Asılsız Haberler Hakkında

Paribu Hakkında Sosyal Medya Üzerinden Servis Edilen Asılsız Haberler Hakkında

Paribu Türkiye’nin en çok kullanılan Bitcoin borsalarından biri olan son zamanlada yapılan asılsız haberler üzerine bir duyuru paylaştı.

Değerli Kullanıcılarımız,

Son günlerde bazı mesajlaşma grupları ve sosyal medya platformlarına, Paribu tarafından yapılmış açıklamalar kisvesiyle bir takım asılsız duyuru ve ekran görüntülerinin servis edildiğini görmekteyiz.

Sadece Paribu’nun hedeflenmediği, aynı zamanda kullanıcılarımızın finansal kararlarını etkileyerek menfaat elde etmek üzere kurgulanmış bu çirkin kampanya ile ilgili olarak adli mercilere gerekli müracaatlar yapılmış, hazırlayan ve yayanlar ile ilgili olarak hukuki süreç başlatılmıştır.

Gerçekle bağdaşmayan ve tamamı asılsız bu haberlere itibar etmemenizi önemle rica ederiz.

Art niyetle ve kurnazca hazırlanan bu tür haberleri gördüğünüzde, ivedilikle tarafımıza bildirerek, ahlaki ve etik kurallar ile birlikte, bir çok hukuk kuralını da hiçe sayan bu teşebbüsler ile ilgili alacağımız aksiyonlara destek olabilir, okumakta olduğunuz bu duyurunun bağlantısını ilgili mecralarda paylaşarak kullanıcılarımızın yanlış bilgilendirilmesinin önlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz

Saygılarımızla

Paribu Teknoloji A.Ş.

Kaynak : Paribu

Yorum Yap

Yorum Yap