1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Pinkcoin, Pi-Supply ile ortak ve donanım geliştirme kolu açtı

Pinkcoin, Pi-Supply ile ortak ve donanım geliştirme kolu açtı

Pinkcoin, Pi-Supply ile ortak ve donanım geliştirme kolu açtı

Pinkcoin, sosyal etki kripto birliği Profesyonel poker oyuncusu tarafından ortaklaşa kurulan Hayırsever ve girişimci Danny Johnson bugün Pinklabs’ın ( Pinkcoin’in donanım geliştirme kolu) lansmanını ilan etti.

Pinkcoin, sosyal etki kripto birliği Profesyonel poker oyuncusu tarafından ortaklaşa kurulan cryptocurrency hayırsever ve girişimci Danny Johnson bugün Pinklabs’ın ( Pinkcoin’in donanım geliştirme kolu. )lansmanını ilan etti. Ücretsiz ve açık kaynaklı yazılım ve kripto teknolojisi kullanarak, Pinklabs ürünleri kitlesel kabulü göz önünde bulundurarak oluşturulmuştur.Pink’in bu kolu, kripto paraların, özellikle de Pinkcoin’in kullanılmasına yardımcı olacak kullanımı kolay cihazlara odaklanacak.

Eylül ayından bu yana geliştirilmekte olan Pinkcoin’in ilk ürünü, Ahududu Pi paketinin üzerine inşa edilmiş bir Proof of Stake ve Cüzdan sistemidir. Kullanımı kolay bir kullanıcı arabirimi ve kurulum süreci ile “bu ürün usta bir acemi için mükemmel bir kaynak olacak” dedi. PinkPi, en verimli masaüstü bilgisayarlarından daha az enerji kullanacak ve aynı zamanda daha fazla insanı pazara katmak için kolaylaştırdı.

Ayrıca, Pinkcoin ekibi bugün resmi olarak Pinkcoin / Pinklabs ve Pi-Supply arasındaki ortaklığını duyurdu.Pi-Supply, tek kartlı bilgisayarları ve bunların çevresel aygıtlarını tasarlama, üretme ve tedarik etme konusunda on yılı aşkın tecrübeye sahiptir.Bu ortaklık, Pinkcoin’in kendine has donanım aygıtlarını tasarlayan ve üreten ile sabitleme aygıtları arasında birleşerek, diğer bütün kriptoya özel donanım makineleri arasında kesintisiz bir bağlantı sağlayacaktır.

Pi-Supply, Pinklab ürünlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmaya yardımcı olmak ve kripto teknolojilerini uygun bir maliyetle daha büyük bir pazara sunmak için 85 global dağıtım kanalına sahiptir.Pi-Supply, ayrıca, Raspberry Pi eklenti setleri ve HAT’ler ile diğer donanım aygıtlarının üreticisidir ve Pinklabs’ın kriptokrasi ve single-board bilgisayarlar arasında kullanılmayan potansiyelini keşfetmesine izin verir.

Pi-Supply ile ilgili daha fazla bilgiyi kendi web sitesinde ve Pinklabs ürünleri için açılış sayfasını https://www.stakebox.org adresinden kontrol edebilirsiniz . Pinklab ürünleri Pinkcoin kullanılarak satın alınabilir.

Yorum Yap