1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Playboy TV Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başlıyor

Playboy TV Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başlıyor

Playboy TV Kripto Para Ödemelerini Kabul Etmeye Başlıyor

Kripto para ödemelerini kabul edeceklerini açıklayan yetişkin içerik ağı Playboy TV, Yıl sonunda, özel bir kripto para cüzdanın oluşturulacağını belirttiler. İlk olarak ICO aşamasında olan Vice Industry Token adlı bir kripto para birimini kabul edecekler.

Playboy TV & Vice Industry Token

Vice Industry Token şu ana kadar ICO’larından 16 milyon dolardan fazla para kazandı. Kullanıcıların cryptocurrecies kullanarak yetişkin içeriği satın almalarına izin vermek için token (VIT) oluşturuldu, ancak aynı zamanda büyük bir faydası da var. VIT tokenini kullanarak, farklı yetişkin içerik web sitelerinde gerçek kullanıcı etkileşimini izlemek mümkündür.

Bu konuyla ilgili son sürümlerinde, Playboy TV, kullanıcıların VIT’leri kullanarak kanallarını görüntüleyebileceğini, oy verebileceğini veya yorum yapabileceğini . Bizim bakış açımızdan, Playboy TV’nin kripto parabirimi benimsemesi, bunun yapılabileceği bir örnek olurdu. Bu nedenle, gelecekte daha büyük televizyon şirketleri katılabilir.

Sonuçlar iyi olursa Playboy, kripto para birimini oyun, artırılmış gerçeklik ve VR gibi diğer hizmetleriyle birlikte kullanabileceğini ima etti.

Yorum Yap

Yorum Yap