1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Poloniex eski kullanıcılarına , kimlik doğrulaması yapması gerektiği bir duyuru yayınladı

Poloniex eski kullanıcılarına , kimlik doğrulaması yapması gerektiği bir duyuru yayınladı

Poloniex eski kullanıcılarına , kimlik doğrulaması yapması gerektiği bir duyuru yayınladı

Popüler kripto borsası Poloniex bugün, müşteri tanımlama ve doğrulama sistemlerinde büyük bir gelişme kaydettiğini açıkladı.Şirket kısa bir süre içinde eski hesapların doğrulama portalının en son sürümüyle doğrulanmasını istemektedir.

Son tarih 2018’in 1. Çeyreğinde ilan edilecektir.

Poloniex ekibi, mümkünse kullanıcılarının platformda ticaret yapmasında herhangi bir potansiyel kesinti yapmamak için kullanıcılardan mümkün olan en kısa sürede eski hesaplarını doğrulamalarını istiyor.

Kullanıcılar, artık Eski veya Doğrulanmış olup olmadığını belirlemek için şu andan itibaren hesap profillerini kontrol edebilirler.

Geçerlilik tarihi (açıklandığı tarihte), eski hesaplar doğrulanmaması durumunda hesapları şu duruma getirilecek ;

  • İşlemler devre dışı bırakılacak
  • Açık siparişler kapatılacak
  • Kredilerin otomatik yenilemesi kapalı olacak
  • Marj pozisyonlarına sadece azaltılmış veya kapatılan 8 haftalık bir rövanş süresi verilecek. 8 haftalık süreden sonra kapatılacaktır.
  • Para yatırma adresleri iptal edilecek. İptal edilmiş bir adrese gönderilen herhangi bir depozito, hesap tamamen doğrulatılana kadar geri yatırma işlemi olmayacaktır.
  • Para çekme işlemleri, son teslim tarihinden önce günlük para çekme limitlerinde sağlanmaya devam edecektir. Bir kullanıcı eski hesabını doğrularsa, tam işlevsellik geri yüklenir ve günlük çekilme limiti 2500 ABD Doları tutarına kadar artırılır.

Poloniex Ekibi şunları söyledi:

“Kayıtlı para hizmetleri işi olarak Poloniex, müşterilerinin tanımlanması ve doğrulanması gereken tüm geçerli kanunlara uymayı taahhüt eder. Bunlarla veya diğer Poloniex şartlarıyla ilgili sorularınız varsa, hizmet şartlarımızı ve gizlilik politikamızı dikkatle ve kapsamlı bir şekilde gözden geçirmenizi öneririz. ”

 

Kaynak : Poloniex

Yorum Yap