1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Pundi X , Telegram’a XWallet uygulaması ile Token Gönderme ve Alma Özelliği Entegre Ediyor

Pundi X , Telegram’a XWallet uygulaması ile Token Gönderme ve Alma Özelliği Entegre Ediyor

Pundi X, XWallet 'ı anlık mesajlaşma uygulaması Telegram ile entegre ederek, kullanıcıların başkalarıyla sohbet ederken token gönderme ve almalarına olanak tanıyor.

Pundi X , Telegram'a XWallet uygulaması ile Token Gönderme ve Alma Özelliği Entegre Ediyor

Blockchain ödeme ekosistemi olan Pundi X, XWallet uygulamasını Telegram ile entegre ederek , Crypto Gift, sanal kartta QTUM desteği ve kullanıcı deneyimi ile ilgili genel iyileştirmeler de dahil olmak üzere yeni özellikler ve desteklerini açıkladılar.

XWallet 2.0

Bu versiyonda Pundi X, XWallet ‘ı anlık mesajlaşma uygulaması Telegram ile entegre ederek, kullanıcıların başkalarıyla sohbet ederken token gönderme ve almalarına olanak tanıdı. Bu yeni özellik için desteklenen tokenler arasında BTC, ETH, NPXS, BNB, XEM ve NPXSXEM bulunuyor.

Dünya çapında 250.000’den fazla kayıtlı kullanıcısına sahip olan XWallet uygulaması , Pundi X’in blockchain teknolojisi tarafından desteklenen küresel ödeme ekosisteminin bir parçası. XWallet kullanıcıları Pundi X’in 25 ülkedeki ortak iş ortaklarıyla işlem yapabilir ve BTC, ETH, BNB, KNC, KCS, QTUM, XEM ve Pundi X’in kendi NPXS token gibi çevrimdışı olarak desteklenen çeşitli kripto para birimleri kullanarak hizmetlerini ödeyebilirler.

Telegram listenizdekilere token gönderme ve alma

Bu güncelleme ile XWallet kullanıcıları Telegram’da başkalarıyla sohbet ederken yeni özellikleri kullanabilecekler. Bu özellikler arasında, XWallet uygulamasında daha sonra depolayabilecekleri Telegram yoluyla token gönderme ve alma özelliği de bulunmaktadır.

Bu tokenler, XWallet kullanıcılarının herhangi bir ücret ödemeden Telegram aracılığıyla meslektaşlarına, arkadaşlarına ve ailelerine göndermek için kullanabilecekleri ‘Crypto Gift‘ adlı bir özelliğe yerleştirilecektir. Gönderilen Crypto Gift, gönderenin XWallet hesabından alınan belirli miktarda kripto token içerecektir. Alıcı bir Crypto Gift açtığında, ondan kripto tokenleri alıcının XWallet ‘ına aktarılır.

XWallet kullanıcıları hem özel hem de grup sohbetinde kripto göndermekte özgürdür. Grup sohbete kripto para birimi gönderilirken, kullanıcılar Crypto Gift ‘leri bölecek kişi sayısına karar verebilir. Crypto Gift açan kişiler rastgele dağıtılmış tokenler kazanacaktır.

Telegram kişileri aracılığıyla gönderilen Crypto Gift ‘i almak için, kullanıcıların XWallet ‘deki Telegram sohbetini etkinleştirmeleri ve oradan Crypto Gift’i almak için tıklamaları gerekir.

Crypto Gift özelliği şuan beta sürümündedir. Bilinen sorunlar, çeviri hatalarını içerir ve gelecek hafta sabitlenecek dil seçeneklerini değiştirirken hatalı döviz kuru gösterimi meydana gelebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap