1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Rockefeller’in Girişim Sermayesi Firması Kripto paraya Yatırım Yapmaya Başlıyor

Rockefeller’in Girişim Sermayesi Firması Kripto paraya Yatırım Yapmaya Başlıyor

Rockefeller’in Girişim Sermayesi Firması Kripto paraya Yatırım Yapmaya Başlıyor

Rockefeller’in aile girişim sermayesi şirketi Venrock, kripto para yatırımlarına başladı.

Venrock Bitcoin ve Kripto paralara yatırım yapıyor

Rockefeller’in girişim sermayesi şirketi, kripto para birimlerine yatırım yapmaya hazır etkileyici miktarda paraya sahip.Şirket, 1969 yılında sadece bir milyon dolarlık sermaye ile faaliyete başladı. Şimdi dünyanın her yerindeki en önemli ve tanınmış girişim şirketlerinden biridir.

Venrock, finansal destek arayan çeşitli kripto şirketlerini geliştiriyor olabilir. Aslında, girişim şirketi, tarihi boyunca çok başarılı yeni girişimler bulmayı başardı. Gerçekten de, şimdi oldukları şirketlerden önce Intel ve Apple’a yatırım yaptılar.

Girişim şirketi önemli bir Kripto para yatırımcı grubu olan CoinFund ile ortaklık kurdu. Ana amaç, işletmelerin blockchain teknolojisinde projeler geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Aynı zamanda, CoinFund kurucu ortağı Jake Brukhman, ortaklığın eski ve yeni bir şirket için büyük bir fırsat olduğunu açıkladı.

Brukhman, mekândaki takımlara destek vereceklerini, katılan bütün taraflarla yakın bir şekilde çalışacaklarını ve bu iki girişim arasındaki tüm olası faaliyetlerin gerçekleştirilmesine yardımcı olacağını söyledi.

Kaynak : usethebitcoin

Yorum Yap

Yorum Yap