İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. SEC komisyon üyesi , Bitcoin ETF onayı için yönergeleri ana hatlarıyla açıklıyor

SEC komisyon üyesi , Bitcoin ETF onayı için yönergeleri ana hatlarıyla açıklıyor

SEC komisyon üyesi , Bitcoin ETF onayı için yönergeleri ana hatlarıyla açıklıyor

Geleneksel finans endüstrisi ve kripto arasındaki çizgiler her geçen gün artmakta. Kurumlar sahneye sessizce girerken ve Fidelity gibi büyük firmalar, kripto paraları açık bir şekilde kucaklıyorlarsa, bu şekildede Bitcoin ETF konuşmalarıda geri dönmüş oldu.

SEC komisyon üyesi Kara Stein, Bloomberg’le yaptığı konuşmada SEC’in en son ETF gecikme konusundaki tutumunu netleştirdi ve onay başarısı için bazı kurallar üzerinde ayrıntılı bir değerlendirme yaptı.

ETF önerilerini çok ciddiye aldık,” diyen başarılı bir ETF için kritik gereklilikleri belirten yakın zamandaki bir personel mektubundan söz etti: “Değerlendirme , likidite saklama ve firmaların nasıl başa çıkılacağını hakkında tüm konular düşünülüyor ”
Stein

Onay için daha ayrıntılı bir yol için komisyon üyesi şunları söyledi: “Bir fon bize bir konsept sunuyorsa, fiyat dalgalanmasına rağmen, doğru değerlendirmelere nasıl ulaşabileceklerini göstermek zorunda kalacaklar, fiziksel gözetimin nasıl yapılabileceğini gerektiğinde, özellikle bir 40 fon bağlamında yeterli likidite sağlandığından emin olmak için nasıl yatırım yapacakları, dolayısıyla yatırımcıların paralarını almak istedikleri zaman paralarını alabilmeleri için, bu faktörlere bakacağız ve Bu fona dayalı bir karar. ”

Stein, bu şartların onaylanması için gerekli tedbirleri aldığını belirtti: “Bu faktörler, bir aracın tamamen operasyonel hale gelmeden önce emniyet kemeri ve hava yastığı bulundurması gerektiği gibi bizim tarafımızdan öneriliyor. Herkesin güvenliği için gereklidir. ”

Ayrıca, SEC’in son şirketi olan FinHub ‘ın gelişmesi, Fintech şirketleri ile halk arasındaki iletişimi geliştirmenin yanı sıra SEC uyumlu şirketlerin kurulmasını hızlandırmayı hedefleyen bir girişim oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap