1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. SEC, Şubat ayına kadar VanEck Solidx Bitcoin ETF kararını erteledi
Trendlerdeki Yazı

SEC, Şubat ayına kadar VanEck Solidx Bitcoin ETF kararını erteledi

SEC, Şubat ayına kadar VanEck Solidx Bitcoin ETF kararını erteledi

Bugün Securities and Exchange Comission (SEC) , VanEck SolidX Bitcoin ETF’in gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan, önerilen kural değişikliği hakkında bir karar vermek için son tarihi uzattıklarını açıkladı.

SEC , yaptığı açıklamaya göre nihai karar 27 Şubat 2019’a kadar.

İlk orjinal teklif 2 Temmuz 2018’de sunuldu ve SEC’e, en geç 29 Aralık tarihine kadar karar vermek üzere, yorumları ve kasti almak için 180 gün izin verildi.Ancak, SEC’in gerekli görüldüğü takdirde, yeni bir final tarihini 27 Şubat’a kadar yapması halinde, ilave 60 gün daha eklenmesine olanak tanıyan bir hüküm bulunmakta.

İlgili Yazı

SEC’ten Bitcoin ETF ‘lere İlişkin Değişiklikler

“Komisyon, önerilen kural değişikliğini onaylayan veya onaylamayan bir emir yayınlamak için daha uzun bir süre tayin etmeyi uygun buluyor, böylece bu önerilen kural değişikliğini göz önünde bulundurmak için yeterli zaman var.Buna göre Komisyon, Bölüm 19 19(b)(2) uyarınca Yasanın 10, Komisyonun önerilen kural değişikliğini onaylayacağı veya onaylamadığı tarih olan 27 Şubat 2019’u belirtmektedir. (Dosya No. SR-CboeBZX-2018-040). ”

Bu kararın erteleneceği son tarih olarak belirtilsede bakalım bu süre zarfında ne gibi şeyler bekliyor.Hepbirlikte takip edeceğiz.

Yorum Yap

Yorum Yap