Connect with us

Altcoin

Sia markasını ve Sitesini Güncelledi

2018 yılı Sia için önemli bir yıl olduğunu belirten Sia Ekibi , yazılımlarının deneme aşamasından çıktığını artık kurumsal bir kullanıma girdiklerini belirttiler.

Sia markasını felsefesi ve vizyonuna uyumlu hale getirerek , yeni Sia markasının saf , düz ve basit olduğunu göstermektedir.Yeni logosunda siyahtan ziyade beyaz renkte. Yeşili dostça ve canlandırıcı bir şekilde tasarlanıldığı belirtilmekte.

Bu güncellemeyle birlikte yeniden tasarlanan web sitesi Sia.tech ‘te aynı görsellik ve düşünce yapısında tasarlanmış.Yeni sayfasında daha temiz, daha okunabilir ve güncel proje ve ağ istatistikleri sağlar. Ekip, tekrardan Elden geçirip düzeltilmiş bir Başlangıç sayfası, yeni bir teknoloji sayfası ve daha fazlası hakkında bilgiler içermektedir.

Anonim bulut depolanın geleceği olarak görülen Sia ve ekibi her geçen gün blockchain teknolojisine ve teknik altyapısını geliştirmeye devam etmekte arkasındaki topluluk ve gelişim vizyonlarıyla ileride güzel yerlerde olacaklarını düşünmekteyiz. 😉

 

Kaynak : Sia.tech

Okumaya devam et
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Altcoin

To Top