1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Singapore Kripto Borsası INCX, Bittrex ile ortaklık kurdu

Singapore Kripto Borsası INCX, Bittrex ile ortaklık kurdu

INCX müşterilerine güvenli, güvenilir ve gelişmiş bir ticaret deneyimi sunmak ve borsa teknolojisinden yararlanmak için Bittrex ile ortaklık kuruyor.

Singapore Kripto Borsası INCX, Bittrex ile ortaklık kurdu

International CryptoX (INCX) bugün Singapur merkezli yeni bir kripto borsası başlattı. INCX, INCX müşterilerine güvenli, güvenilir ve gelişmiş bir ticaret deneyimi sunmak ve borsa teknolojisinden yararlanmak için Bittrex ile ortaklık kuruyor.

INCX , öncelikle Asya’daki müşterilere odaklanacak bir borsa platformudur. Platform, 40’tan fazla ana şebeke kripto ile piyasaya sürülüyor ve Bittrex ile olan ortaklığıyla INCX, INCX’in faaliyet gösterdiği bölgesel düzenleyici ortamlarla tutarlı olan hem Bittrex hem de Bittrex International platformlarında listelenen dijital yardımcı tokenlerini rutin olarak ekleyebilecek.

INCX platformu hem web hem de mobil cihazlarda (iOS ve Android cihazlar) bulunmakta ve tüm popüler web tarayıcılarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadelik, güvenlik ve uygunluğa odaklanarak, INCX’ler müşterileri koruyacak ve düzenleyiciler için şeffaflık sağlayacaktır.

INCX, müşterilerin dakikalar içinde tamamlayabileceği bir Müşterinizi Tanı (KYC) süreci geliştirdi. KYC müşteri tanımlama ve doğrulama politikaları, kara para aklamayı ve terörle mücadele finansmanını önlemeyi amaçlayan yasal şartlara uymak için tasarlanmıştır. INCX ayrıca güçlü şifreleme ve sistem sertleştirme dahil olmak üzere endüstri standardı güvenlik uygulamalarını takip eder.

Yorum Yap

Yorum Yap