Connect with us

Wblogy

Singapur Merkez Bankası, 3 Yeni Blockchain Ödeme Prototipi Açıkladı

Blockchain

Singapur Merkez Bankası, 3 Yeni Blockchain Ödeme Prototipi Açıkladı

rencontre agence montreal Singapur merkez bankası, Blockchain Finans uygulamalarına yönelik araştırmaları hakkında yeni ayrıntılar açıkladı.

dating a married man and his wife knows Singapur Monetary Authority (MAS), Singapur Bankalar Birliği (ABS) ticaret grubuyla birlikte, bugün “Project Ubin” in ikinci aşamasını oluşturan yeni bir dizi distributed ledger (Verilerin gelişimindeki kontrollerin varlıklar arasında paylaşıldığı veritabanları ) prototipini açıkladı.

source Bugüne kadar MAS, bazı merkez bankalarına kıyasla blockchain işlerine daha proaktif bir yaklaşımda bulundu. Araştırması, denetleyicinin teknolojiyi kayıt tutma amaçları için kullanmayı içeren kullanımlara baktığını ortaya koyduğu 2015 yılına kadar uzanıyor.

http://www.mylifept.com/?refriwerator=broker-vergleich-bin%C3%A4re-optionen&019=82 broker vergleich binäre optionen Yeni açıklamalarında , Ubin Projesi bankalararası uzlaşma sürecinin her yerinde prototip araçları içerecek şekilde büyüdü.

follow site Açıklamada ;

iqoption riconoscimenti “Geliştirilen üç yazılım modeli, bankacılık ödemelerinde kullanılan mevcut netleştirme programları operatöre telafi ödemeleri bulmak için görünen tek bir ödeme kuyruğuna güveniyor. Ancak sıranın merkezileştirilmesi ödeme ayrıntılarını yetkisiz bir tarafa açık bir şekilde ortaya koyuyor.Proje Ubin’deki son modeller, ademi merkeziyet ve gizlilik arasında üstün bir kombinasyon elde ediyor. “

enter site Sopnendu Mohanty, yayınlanmanın MAS ve bunun gibi diğer kurumlar arasındaki araştırma gelişmelerini artıracağını umduğunu belirtti.

sitios de citas online Mohanty, “Merkezi bankalar ve finansal kuruluşlar arasında daha fazla denemeyi teşvik etmek için Ubin Projesi’ndeki bilgi ve bilgimizi paylaşıyoruz, sınır ötesi uygulamalar için DLT’nin kullanımı konusunda diğer merkez bankaları ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

http://divipiso.com/rtyre/4794 Ağustos ayının başında MAS yetkilileri, yeni maden ağı ağını finanse etmek veya önyükleme yapmak için, ICO’lar veya kriptografik belirteçlerin satıldığı bir açıklamada bulundu.

partnervermittlung bad münstereifel Açıklamaya göre MAS, bazı Token satışlarının menkul kıymet teklifi tanımına girdiğine ve söz konusu menkul kıymetlerin raporlama gereksinimlerini tetiklediğine inanıyor. Düzenleyici daha sonra ICO’lar konusunda bir yatırımcı uyarısı yayınladı.

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Daha fazla Blockchain

To Top