Connect with us

Nasıl Yapılır ?

Smartcash ( SMART ) Madenciliği Nasıl Yapılır ?

Smartcash ( SMART ) Madenciliği AMD ve Nvidia kartlar ile Nasıl Yapılır ? Gerekli Bağlantılar hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle Smartcash Nedir ? Kısaca ondan bahsetmek istiyorum

SmartCash, merkezi olmayan bir yönetim sistemi ile uygulanabilir, değiştirilebilir, hızlı, tüccar odaklı, kullanıcı dostu ve topluluk temelli bir kripto para yaratma arzusundan doğan bir projedir. Topluluğumuzun büyümesine, geliştiricilerin istihdam edilmesine, tüccarların kabulüne ve tabandan topluluğa yönelik çabalar ve belirlenmiş pazarlama yöntemleri yoluyla blok ödüllerine agresif olarak öncelik vererek en aceleci ve hızlı büyüyen kripto para birimini yaratmayı amaçlıyoruz. 

Smartcash Gerekli Bağlantılar

Smartcash Madencilik Havuzu

Smartcash Madencilik Programları

Smartcash Madencilik Rehberi

Yukarıdaki Görsel anlatım rehberlerinde Hangi ekran kartı ile  Smartcash madenciliği yapmak istiyorsanız ekran kartınız görsel anlatım linkinden görsel anlatımdakileri takip ederek ve yukardaki paylaşmış olduğum Madencilik programları ve Madencilik Havuzu ile Smartcash madenciliğine başlayabilirsiniz.

 

Kolay Gelsin 😉

Okumaya devam et
Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

1 Comment

1 Comment

  1. byhuji

    8 Aralık 2017 at 15:08

    bir turlu yapamdim amd kartim var

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Nasıl Yapılır ?

To Top