1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. Status , Ethereum ağına erişmek için bir mobil işletim sistemi ile yeni bir ortaklık açıkladı

Status , Ethereum ağına erişmek için bir mobil işletim sistemi ile yeni bir ortaklık açıkladı

Status , Ethereum ağına erişmek için bir mobil işletim sistemi ile yeni bir ortaklık açıkladı

Günümüzde   Status   Ethereum agina Bağlı Bir sistem ile Yeni Bir ortaklık açıkladı   OmiseGO  , birlikte çalışmayı sağlayan Bir protokol, on-zincir çapraz zincirleme, Renk Plazma Ölçeklenebilirlik Araştırma ettik. Dürümünüzü zamanın Haziran OmiseGO ekibiyle Farklı Araştırma Projeleri Aracılığıyla Yakın Manzara Biriyeti içine hesaplamak ve çözmek  Ethereum Toplum Fonu . bağlantı bağlantısı kuruyordu.

Omura’nın çalıştığı kurumda çalışan işverenler, borçlu ve borçlu (DEX) ve ölçeklenebilirlik araştırmaları için gerekli entegrasyonla ilgilenmektedir. Bulanık, bir ürün daha iyi bir hale getirmeyi amaçlayan web sitesi ekosisteminin ilerlemesine doğru ilerlemektedir.

Durum ve OmiseGO, dünyayı Ethereum kamu bloklaması için kolay bir şekilde açık ve eşit bir yer haline getirmek için ortak bir vizyona sahiptir. OmiseGO, açık sınıf ve açık reklâm oluşturma, Statü, buradaki dünyadaki insanların ellerine ve kâğıtlarına koymaya odaklanıyor. Durum, bu türden merkezi olmayan değişimler, giriş sosyal sistemler, kripto paraliliği ve geçerli bir sektör ekonomiye geçişi engellemeye yardımcı olacağına inanmaktadır.

Bu ortaklık, Durum ve artan kullanıcı topluluğu için bir fırsat dünyasını temsil ediyoruz. OMG Ağı, merkezi olmayan borçsa ilk versiyonuna yaklaşıyor – her türlü varlığın işlem görebileceği, birleşik Kanıt Kanıtı ağı. Bitcoin (veya Bitcoin benzeri blokchains) ve diğer blok zincir platformları da dahil olmak üzere tümleşik zincirleme ve çapraz zincirleme. Ayrıca, dijital fiat platformları ve ekonomileri ile teminatlandırılmış fiat tokenleri sağlar. Durum ekibi, bu değişimin Status içi temiz entegrasyonunu ve optimizasyonunu açmak için OmiseGO ekibi ile birlikte çalışacaktır.

Status bilgileri, DEX’e ait için OmiseGO SDK’sını yerel cüzdanlara entegre ediniz. Bu yüzden birleşik üretmemek için bir geribildirime ihtiyaç vardır.

Status beta sürümde varsayılan olarak mainnet’i etkinleştirdi –   0.9.20   ve ürün içerik açısından fikir mesajlaşma ve işlem yapan kullanıcı deneyimindeydi. Bu, ekip ve yetiştirme topluluğu için gerekli olan doğru bir şekilde bir adımdı ve Statüs, OmiseGO ile olan ortaklığın, doğru adının doğru olduğu bir adımda öngörülüyor. OMG ile birlikte entegrasyon durumu tamamlandıktan sonra durumları tamamlarsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap