1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Stellar ve Keybase Ortaklıklarını Duyurdu

Stellar ve Keybase Ortaklıklarını Duyurdu

Stellar ve Keybase Ortaklıklarını Duyurdu

Stellar, Stellar Ortaklık Programı aracılığıyla Keybase ile ortaklıklarını duyurdu. Ortaklık, Keybase tarafından başlatılan Stellar fon projelerini sağlayacaktır. Stellar, hızlı ve basit bir şekilde sınırları aşan paralara odaklanmaya odaklanırken, Keybase çoğunlukla dosya paylaşımı ve iletişiminde kullanılan şifreli bir güvenlik uygulaması olarak bilinir.

İki varlığın güçleri birleştirebileceği ve somut oyun değiştirici ürünler yaratabildiği çeşitli yollar vardır. Bunu yapabilecekleri bir örnek, dijital kimlikleri kriptografik olarak gerçek dünya varlıklarıyla ilişkilendirmektir.

Örneğin, Twitter’da Wblogy olarak tanıdığınız arkadaşınıza para göndermek isteyebilirsiniz. Adres olarak uzun bir numara listesi almak yerine, twitter / sosyal medya hesabını kullanarak para gönderebilirsiniz. Gerçekten de bu, para göndermenin geleceğidir ve bu işbirliği, buna ulaşmanın yolunu belirler.

Özetle, Keybase – Stellar ortaklığının başa çıkması gereken temel konular şunlardır:

  • Keybase, Stellar ağındaki özellikleri Keybase Uygulamalarına entegre edecektir.
  • Küçük güçlükle birden fazla cihazda kullanılacak cüzdanları etkinleştirin.
  • Kullanıcıların, onları bildiğiniz şekilde ele alarak bir kullanıcıdan diğerine kripto göndermelerini sağlayın. Sosyal medya profillerinde kriptografik olarak şifrelenmiş olduğu için adreslerini paylaşmak zorunda değildir.

Ekip bunlardan yararlanırken, her iki platform da sitelerinde hataları güncellemeye ve düzeltmeye kararlıdır.

Stellar, kripto para birimlerinin dünyanın her yerinde ucuz ve hızlı ödeme sağlama hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak için uygun bir seçenek sunar. Platform ayrıca, bu yıl boyunca Stellar Lightning Network’ü kullanıma sunmaya çalışıyor.

Ayrıca, bu ağdaki kalabalık satışlarını başlatmayı tercih eden daha fazla ICO’yu da görüyoruz. İyi bir örnek Mobius Ağı. Yılın başında Stellar Ağı’nı kullanarak 39 milyon doları aşmayı başardılar. Mobius CEO’su, ICO’ların Ethereum ve Bitcoin ağı ile ilgili temel sorunlarının ölçeklendirilmesidir.

Keybase dünyaca ünlü geliştiricilerden oluşan ilerici bir platformdur. Platform, 2015 yılında A sınıfı 10 milyon dolarlık bir fon üzerinde yükseldi. Platform, PGP anahtarlarının sadece güvenlik için kullanılmalarını sağlamaktan ve yeni bir dizi hizmet ve uygulamayı kapsadığından emin olmayı amaçlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap