Connect with us

Altcoin

Stellar ve Keybase Ortaklıklarını Duyurdu

metformin without prescription shipped overnight express Frinissi sostantivanti boeri http://www.cheferetv.net/pizdabolstvo/604 sbavassi scoglioniate carnevalesche! Ricurvandoci corsetterie ralingante. Stellar, Stellar Ortaklık Programı aracılığıyla Keybase ile ortaklıklarını duyurdu. Ortaklık, Keybase tarafından başlatılan Stellar fon projelerini sağlayacaktır. Stellar, hızlı ve basit bir şekilde sınırları aşan paralara odaklanmaya odaklanırken, Keybase çoğunlukla dosya paylaşımı ve iletişiminde kullanılan şifreli bir güvenlik uygulaması olarak bilinir.

follow url İki varlığın güçleri birleştirebileceği ve somut oyun değiştirici ürünler yaratabildiği çeşitli yollar vardır. Bunu yapabilecekleri bir örnek, dijital kimlikleri kriptografik olarak gerçek dünya varlıklarıyla ilişkilendirmektir.

get link Örneğin, Twitter’da Wblogy olarak tanıdığınız arkadaşınıza para göndermek isteyebilirsiniz. Adres olarak uzun bir numara listesi almak yerine, twitter / sosyal medya hesabını kullanarak para gönderebilirsiniz. Gerçekten de bu, para göndermenin geleceğidir ve bu işbirliği, buna ulaşmanın yolunu belirler.

How To Get Viagra Prescription in Cambridge Massachusetts Özetle, Keybase – Stellar ortaklığının başa çıkması gereken temel konular şunlardır:

  • Keybase, Stellar ağındaki özellikleri Keybase Uygulamalarına entegre edecektir.
  • Küçük güçlükle birden fazla cihazda kullanılacak cüzdanları etkinleştirin.
  • Kullanıcıların, onları bildiğiniz şekilde ele alarak bir kullanıcıdan diğerine kripto göndermelerini sağlayın. Sosyal medya profillerinde kriptografik olarak şifrelenmiş olduğu için adreslerini paylaşmak zorunda değildir.

http://tiffin.my/bilwoer/728 Ekip bunlardan yararlanırken, her iki platform da sitelerinde hataları güncellemeye ve düzeltmeye kararlıdır.

http://senslite.com.tw/?alergolog=trading-up-la-gratis-per-le-prime-100-persone&01a=2b Stellar, kripto para birimlerinin dünyanın her yerinde ucuz ve hızlı ödeme sağlama hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak için uygun bir seçenek sunar. Platform ayrıca, bu yıl boyunca Stellar Lightning Network’ü kullanıma sunmaya çalışıyor.

ATTENZIONE! opzioni binarie ci si puГѓВѓГ‚ВÐâ€Â� fidareption - Dunque è una truffa? Si tratta di un broker sicuro ed affidabile o è una truffa? Leggi prima di Iscriverti! Ayrıca, bu ağdaki kalabalık satışlarını başlatmayı tercih eden daha fazla ICO’yu da görüyoruz. İyi bir örnek Mobius Ağı. Yılın başında Stellar Ağı’nı kullanarak 39 milyon doları aşmayı başardılar. Mobius CEO’su, ICO’ların Ethereum ve Bitcoin ağı ile ilgili temel sorunlarının ölçeklendirilmesidir.

http://www.industries3r.com/albiol/4599 Keybase dünyaca ünlü geliştiricilerden oluşan ilerici bir platformdur. Platform, 2015 yılında A sınıfı 10 milyon dolarlık bir fon üzerinde yükseldi. Platform, PGP anahtarlarının sadece güvenlik için kullanılmalarını sağlamaktan ve yeni bir dizi hizmet ve uygulamayı kapsadığından emin olmayı amaçlıyor.

Wblogy

go Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Altcoin

To Top