1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Steve Wozniak ve Tim Draper CNBC Crypto Trader programında blockchain üzerine konuşuyorlar

Steve Wozniak ve Tim Draper CNBC Crypto Trader programında blockchain üzerine konuşuyorlar

Steve Wozniak ve Tim Draper CNBC Crypto Trader programında blockchain üzerine konuşuyorlar

CNBC’nin Crypto Trader programı Los Angeles’taki Crypto Invest Summit‘ de yer aldı ve bu hafta Apple’ın kurucularından Steve Wozniak’ın yanı sıra Bakkt, blockchain ve fon stratejileri ile ilgili sektördeki diğer bazı önemli kişilerle röportajlar sunan son bölümünü izleyenlere sundular.

DFJvc’in kurucusu Tim Draper, Bitcoin’nin 6,500 doların altında neden durduğunu anlatarak program başlatırken.Draper, kripto para birimleri açısından dönüşümün “çok daha iyi” olduğunu belirterek tam olarak benimsenmesinin bir kaç yıl alacağını belirtiyor. Ayrıca Draper , Bakkt ‘ ın Bitcoin’in fiyatını artıracağını düşünüyor.Draper, ABD’deki düzenlemeler bakımından SEC’in gerektiğini ” Sadece biraz dokunarak , herkes için basitleştirmeleri gerektiğini ” belirtiyor.

CNBC ayrıca Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak ile de bir röportaj yaptılar.

Wozniak, bir deney olarak Bitcoin’i nasıl satın aldığını anlattı ve fiyatı hakkında spekülasyon yapmak için Bitcoin’i hiç satın almadığını söylerek, “Onunla nasıl bir şeyler satın alıp , satabilirim açıkcası onu kullanmayı öğrenmek istedim ” dedi.

Resim : CNBC Crypto Trader

Wozniak, herhangi bir blockchain projesine yatırım yapmadığını, ancak birkaç projeye katıldığını itiraf ediyor. Wozniak, “ilgim şu anda blok zincir üzerinde” olarak belirtiyor.

Pantera CEO’su ve Kurucusu Dan Moorhead, CNBC’den, hedge fonlarının kriptoyla mücadele etmenin ve hayatta kalmanın nasıl olduğu konusunda konuştu. Moorhead, uzun vadede yatırım yapmayı “Uzun vadeli bir girişim olarak yatırım yapmalısınız” dedi.

Moorhead, açık bir şekilde belirterek ve fiyatlarda yaşanan bu uzun süreli gerilemenin ardından piyasaya geri dönmenin harika bir zaman olduğunu itiraf ediyor. “İnsan doğasını döngüsel olmak için kabul ettiği” düşük fiyattan “yüksek al, sat” stratejisini paylaşıyor. Moorhead, Pantera’nın yeni fonunu 75 milyon dolar olarak açıkladı.

Moorhead,  Pantera’nın ICO’lara yatırım yapmaya devam ettiğini ancak yatırımın yapıldığı projelerin miktarının yılın başında çılgın boğa döneminden sonra normale döndüğünü belirtti.

CNBC ayrıca, Coinbase’in yaklaşan bir halka arz için 8 Milyar dolarlık bir değerleme ile iki turda 500 milyon dolar artırdığını açıkladı.

Yorum Yap