1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Stratis blockchain platformu Microsoft İş Ortağı olarak onaylandı

Stratis blockchain platformu Microsoft İş Ortağı olarak onaylandı

Stratis blockchain platformu Microsoft İş Ortağı olarak onaylandı

Stratis, iş uygulamalarına odaklanan blok zincirinin bugün Microsoft Silver Partner olarak onaylandığını açıkladı. Stratis misyonu, C # blockchain teknolojilerini kurumsal müşterilerin önünde toplamaktır. Ekip, Microsoft’un sertifikalı iş ortakları için sunduğu pazarlama ve geliştirme kaynaklarını kullanmayı dört gözle beklediğini açıkladı.

Bu ortaklık Stratis için kritik ve heyecan verici bir zamanda geliyor; Akıllı sözleşmeler, sidechains ve kurumsal odaklı Stratis DLT gibi core Stratis Platformunu oluşturan hizmetler önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek.

Azure Marketplace, uygulama ve servis sağlayıcıların 190 ülkede 120.000 kurumsal müşteriye ve 800.000 ekosistem ortağına erişmesini sağlar.Microsoft, müşterilere iş ortaklarına rehberlik etmede aktif bir şekilde yardımcı olmaktadır ve iş ortaklarına, ürünlerine Microsoft’un Go-To-Market Hizmetlerinde maruz kalmalarını artırmalarına olanak tanıyan kaynaklar verilmektedir. 1 milyondan fazla aktif kullanıcı ile pazar, her ay iş ortaklarına 100.000’den fazla müşteri adayı oluşturuyor.

Stratis Group, Microsoft ile bu şekilde ortaklık kurması için kendi kripto parasına sahip ilk blockchain şirketidir ve bu ortaklık, Microsoft’un yazılım ortamında benzersiz konumunu en iyi şekilde kullanmasına yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap