1. Ana Sayfa
  2. Wallet
  3. Telegram tabanlı Button Wallet , Changelly ile yeni bir işbirliği duyurdu

Telegram tabanlı Button Wallet , Changelly ile yeni bir işbirliği duyurdu

Telegram tabanlı Button Wallet , Changelly ile yeni bir işbirliği duyurdu

Changelly bugün paylaştığı bir duyuruda Button Wallet ile  uygulama içinde kripto paraların değiş tokuşunu en kolay ve en hızlı yöntemi oluşturmak için işbirliği yaptıklarını duyurdular.

Button Wallet , mevcut her Telegram kullanıcısı için Telegram’a önceden yüklenmiştir. Bir düğmeye tıklatarak, işlemlerin tümü Button Wallet’da kolayca gerçekleştirilebilir. Kullanıcılar BTC, BCH, ETH, ETC, LTC, Waves, Dai ve ERC-20 tokenlerini değiş tokuş edebilirler. Fiat özelliğide 1 Nisan ‘da ekleneceği belirtiliyor.

Button Wallet CCO Rachael McCrary ,

“Changelly ve Button, insanların kendi fonları üzerindeki güçlerini koruduğuna inanıyor. Zamanla, önümüzdeki aylarda bu süreci daha da sorunsuz hale getirmeye devam etmek için birlikte çalışacağız. ”

Changelly COO Dmitry Burin ,

“Changelly olarak biz her zaman bir kripto işlemi veya fiat için kripto satın almak veya crypto-to-crypto değişimi yapmak için çeşitli blok zinciri işlemleri sağlayan yeni araçlara göz kulak oluyoruz. Tüm bu işlemleri yapmak için en güvenli habercilerden birini kullanmak dahi bir fikirdi. Button Wallet için Kudos ve daha fazla işbirliğimizi bekliyoruz. ”

 

Yorum Yap

Yorum Yap