1. Ana Sayfa
  2. Bilgi Bankası
  3. TradingView ile Kripto Ticaret Becerilerini Geliştirin

TradingView ile Kripto Ticaret Becerilerini Geliştirin

TradingView ile Kripto Ticaret Becerilerini Geliştirin

TradingView, dünyanın dört bir yanından farklı varlıkların ticaretine giren farklı insanların bir araya gelerek kullanışlı grafikler ve pazar verileri edinmesi, ticaret fikirleri paylaşması ve genellikle ticarette daha iyi olmalarına yardımcı olması için bir topluluktur. Web sitesi, kullanımı kolay, ancak Stoklar, Endeksler, Emtia, Kurlar ve sizin için en önemlisi olan Kripto Para Birimleri gibi farklı pazarları analiz etmek için çok güçlü araçlar sunar. Web sitesi, kullanıcılarını, ticaret fikrilerini yayınlamaya ve başkalarının yaptıklarını görerek ticarette ve yatırımda daha iyi olmaya teşvik eder.

En iyi şey, TradeView’in herkes tarafından ücretsiz olarak kullanılabilmesidir; ancak, bazı ek yararlı özelliklere erişmek için de profesyonelliğe gidip aylık ücret ödeyebilirsiniz. Ekstra ticaret özellikleri daha tecrübeli kullanıcılar ve tüccarlar için daha çekicidir ve eğer hala kripto ticaretinde bir şeyler öğrenecekseniz, elde ettiğiniz tüm temel ücretsiz işlevlerle başlayabilirsiniz. Güçlü grafikler ve birçok farklı pazarın teknik analizini yapmak için eriştiğiniz araçlar gerçekten ticaret becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir ve bir kripto para birimi ticaretinde “Bilgisiz olduğumu hissediyorum” unvanını kaybetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, hizmet tarafından sağlanan verilerin herhangi bir kripto değişim ticareti bilgisiyle birlikte bağımsız olarak kullanılabileceğini unutmayın. Ticaret için yeni bir kripto para birimi olarak ne aramak veya fiyat artırmak veya düşmek için hazırlık amacıyla hangi eski paraları izlemek için ilginç ve kullanışlı ipuçları bulabilirsiniz.

Kripto para birimleri ticareti ile ilgili olarak, hizmet Poloniex, Kraken, Coinbase, Bitfinex, Huobi, OKcoin, BTCChina ve diğerleri gibi birçok popüler kripto borsasından bilgi sağlıyor. Bununla birlikte, TradingView otomatik ticaret için bir hizmet değil, örneğin sizin için ticaret yapacak ticaret botlarını programlamak ve çalıştırmak için kullanamazsınız. Mevcut olan ve kendi ticaret botlarınızı programlamanızı ve sizin için kendi ticaret fikirleriniz veya başkalarının haklarına dayanan serbest ticareti dolaşmalarına izin veren başka hizmetler de vardır. 

TradingView web sitesini kontrol etmek gerekli bilgileri almak için tıklayınız
Yorum Yap

Yorum Yap