1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. TradingView, Poloniex’i Entegre Ediyor.

TradingView, Poloniex’i Entegre Ediyor.

TradingView, Poloniex’i Entegre Ediyor.

Profesyonel charting ve trading platformu TradingView , 26 Mart’ta ilk bitcoin borsalarının ticaret kurulu ile entegrasyonunu açıkladı.Kripto para tüccarları şimdi, TradeView’den Poloniex hesaplarına doğrudan erişebilecekler.

TradingView , uzun zamandır profesyonel tüccarların ihalelerini yapmak için kullandıkları tercih edilen platformlardan biri olmuştur ve aynı zamanda kendisini bitcoin kabul eden bir tüccar olarak kabul etmektedir. Gelişmiş bir finansal görselleştirme platformu kullanımı kolay olan TradingView, yatırımcılar için en iyi ve en çok kullanılan sosyal ağlardan biridir. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tüccarın bilgi alışverişinde bulunmasına,ticaret uygulamalarını paylaşmasına ve ticaret fikirleri ile canlı siparişleri tartışmasına izin veriyor.

Günümüzde, kripto para ticareti , artan sayıda katılımcı ile profesyonel bir faaliyettir. Kripto para birimi ticaretinin yüksek volatilitesi onu son derece riskli kılar, fakat aynı zamanda birçok yatırımcıya da cazibe kazandırır. Sonuç olarak, kripto dünyasına giren profesyonel tüccarların sayısı ve tam bir kolaylık ve herhangi bir profesyonel değişim tarafından sunulan araçlara sahip olmak istiyorlar.

Kripto Piyasaları için Grafik Platformları

Bazı ticaret platformları ve profesyonel yatırımcıların ticari faaliyetlerinde onlara yardımcı olmak için kullandıkları pek çok uygulama var. Bitcoin ve kripto para tüccarları artık bu tür platformlar ve uygulamalar için yorulmadan bakıyorlar. Ancak dijital para ticaretinin popülaritesi artmakta olduğundan, listelenen platformlar artık kripto para birimi ticaret opsiyonlarını entegre etmeye çalışıyor.

Şu anda, birçok kripto para tüccarları, TradingView için grafik analizi ve yatırımlarını yakından izlemelerini sağlayan uygun bir araç olarak kullanılmaktadır . Şimdiye kadar, Coinigy dışında, kripto para tüccarları için profesyonel bir seçenek yoktu. TradingView, kapılarını kripto para borsalarına açarak, kripto tüccarları daha önce hiç olmadığı kadar çok araç ve özelliklere erişebilecekler. Ayrıca, yeni bir Wall Street dalgası ve kripto endüstrisine çok miktarda likidite kazandıracak kurumsal tüccarlar getirecek.

Kaynak : BTCManager

Yorum Yap

Yorum Yap