1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Tron ‘ nun 100 Milyon Dolarlık Projesi Tron Arcade Yeni Bir Oyun Duyurdu

Tron ‘ nun 100 Milyon Dolarlık Projesi Tron Arcade Yeni Bir Oyun Duyurdu

TRON'un 100 Milyon Dolarlık Blockchain Oyun Fonu olan Tron Arcade , TRX tabanlı RPG oyunu CryptoDungeons 'u duyurdu.

Tron'nun 100 Milyon Dolarlık Projesi Tron Arcade Yeni Bir Oyun Duyurdu

TRON’un 100 Milyon Dolarlık Blockchain Oyun Fonu olan Tron Arcade , TRX tabanlı RPG oyunu CryptoDungeons ‘u duyurdu.

 

  • Tron Arcade Nedir ?
TRON Arcade, yeni nesil oyunculara ilham veren ilgi çekici kullanıcı deneyimleri yaratmak için blockchain oyun alanının çabalarını artıracak 100 milyon dolarlık bir oyun fonudur. Fonun temel amacı, geliştiricilerin fikirlerini oluşturma ve uygulamalarını, özerk bir ekosisteme yeni oyunlar ve içerikler sunmalarını ve güçlü bir içerik ve eğlence topluluğu oluşturmalarını sağlamaktır

 

CryptoDungeons, Başlangıçta oyun Ethereum ağı için geliştirildi, ancak oyun geliştiricileri ve Tron bir araya gelip Tron ağı için ayrı bir evren yapmaya karar verdiler. Geliştiriciler oyun hakkında bir blog yazısı yayınlarak oyunun içeriği hakkında bilgiler verdiler ;

“ Cryptodungeons,“ Brightdawn ”krallığının etrafında dönüyor. Brightdawn savaşa hazırlanıyor ve halkından hazırlık yaparak malzeme, silah ve zırh toplamaya başlamalarını istiyor.”

Cryptodungeons oyuncuları, farklı aktivitelere katılmak için kahramanlar satın alabilir, bu kahramanlar içinde farklı sınıflara sahip farklı türde bir karakterler var.5 Tür Melekler, Cüceler, Elfler, İnsanlar ve Orklar ve Mages, Priests, Rogue and Warriors sınıfları bulunmakta.Her sınıf beş yetenekten faydalanabilir. Örneğin, Warriors “Strike, Heavy Strike, Shield Slam, Shield Wall ve Warrior Shout” gibi yeteneklere sahip olabilecek.

Öğeler hazırlanmış ve görevlerde bulunabilir. Oyuncuların sahip olduğu Kahramanlar ve Eşyalar oyunun “Envanter” bölümünde bulunabilir ve oyunun NFT’sinde “Market” üzerinden kar elde edilebilir.

Oyuncular Tron (TRX) kullanarak Heroes ve Items satın alıp satabilecekler ve aynı zamanda TRX ödül potlarıyla Oyuncularla ve Oyuncu turnuvalarında yarışabilecekler.Oyun şuan halen geliştirilme aşamasında ancak ekip yakında bir presale ilan etmeyi planlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap