1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. TRON, Oyun İçinde Mevcudiyetini Artırmak İçin Game.com ile Stratejik İşbirliği Anlaşması Yaptı

TRON, Oyun İçinde Mevcudiyetini Artırmak İçin Game.com ile Stratejik İşbirliği Anlaşması Yaptı

TRON, Oyun İçinde Mevcudiyetini Artırmak İçin Game.com ile Stratejik İşbirliği Anlaşması Yaptı

TRON, Blockchain oyun içeriğini merkezleyen ve komut satım platformlarına, sosyal IM araçlarına ve sermaye destek alanına operasyonlarını genişleten bir çevrimiçi oyun platformu olan Game.com ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladığını bugün açıkladı. Gelecek, Game.com’un oyun operasyonlarının sınırlarını TRON ile olan ortaklığına dayandırarak genişleteceğini görecek; Bu arada Game.com, merkezi olmayan Internet 4.0’ın öncülerinden olan TRON ağının önemli bir paydaşı olacak.

Game.com, ürün odaklı bir konsepte bağlı. Oyun ve eğlence içeriklerine çeşitli blok zincir projelerinde doğrudan iniş yaparak, oyuncuların oyun ve eğlence içeriği satın almak için Game.com tarafından piyasaya sunulan bir şifreleme aracı olan GTC’yi kullanmalarına ve yatırımlarına değer katmalarına imkan tanır.

Sonuç olarak Game.com, yeni kripto para birimlerinin pratik eğlence ve oyun hizmetleri ve uygulama senaryoları üretmesine yardımcı olan yeni bir çevrimiçi oyun dünyasını öngörüyor ve oyun içerikleri yaratarak, entegre ederek ve blok zincirinin geniş bir yelpazesiyle işbirliği yaparak blok zincir teknolojisinin hızla popülerleşmesini ve geliştirilmesini kolaylaştırıyor.

TRON için Game.com tarafından özelleştirilen Evcil Hayvan Gezegeni bölümü şu anda tron.game.com’da başlatıldı; oyuncuların çeşitli hayvanları satın almak için TRON resmi para birimi olan TRX’i kullanabildikleri ve hayvan eşleştirme, büyüme ve işlemler yaparak sanal evcil hayvanlardan hoşlanıyor. Pets ‘Planet’ın Çin versiyonu şu anda tron.game.com adresinde mevcuttu ancak uluslararası versiyon da iyi geçti.

Game.com, Tsinghua Üniversitesi’nden mezun olan tanınmış bir girişimci Happy Xu tarafından kuruldu ve şirketi başlatırken IDG gibi en iyi yatırım fonları tarafından desteklendi; Bu arada Happy Xu MoreTechInc de dahil olmak üzere internet şirketlerinin çeşitli yatırım yaparak çok başarılı bir yatırımcı oldu.

Dünyada 3 milyondan fazla insan günlük olarak oyun oynuyor. Bu, blok zincirinin kolaylaştırıcı olarak ortaya çıkacağı geniş bir pazardır. TRON, çevrimiçi interaktif eğlence alanında birçok büyük girişim başlattı ve Peiwo APP, Uplive ve Obike gibi bir dizi üst düzey firma ile ortaklık kurdu. Game.com’un katılımının, Blockchain tabanlı çevrimiçi eğlence dünyasının sınırı “diyor Mutlu Xu.

TRON’un kurucusu Justin Sun, “TRON’un planında çevrimiçi oyun önemli bir bağlantı oluşturuyor” diyor. Game.com ile yaptığımız ortaklık, İnternet’in lideri olarak konumumuzu daha da güçlendirecek ve blok zincirinin uygulanmasına ve geliştirilmesine değer katmamıza izin verecektir. ”

Tron, blok zincir teknolojisi ile küresel bir ücretsiz içerik eğlencesi ekosistemi kurmayı amaçlayan merkezi olmayan bir içerik protokolüdür. Her kullanıcının serbestçe yayınlamasına, saklamasına ve kendi verilerini düzenlemesine izin verir. İçerik yaratıcılarına, ademi merkeziyetçi öz-yönetim çerçevesinde dijital varlıkların serbestçe oluşturulması, dolaşımı ve ticareti yoluyla güç verilecektir.

Kaynak : TronFoundation

Yorum Yap