1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. TRON (TRX) 2018 Sonu Için Önemli Güncellemeleri Açıkladı

TRON (TRX) 2018 Sonu Için Önemli Güncellemeleri Açıkladı

TRON (TRX) 2018 Sonu Için Önemli Güncellemeleri Açıkladı

TRON , kripto dünyasında eğlence endüstrisinin statülerini bozmayı amaçlayan iddialı projelerden biridir.Proje, tüketicilerin doğrudan üreticiyi ödüllendirebileceği bir platform oluşturmak için Apple App Store ve Google Play gibi aracıları aradan çıkarmayı amaçlıyor.

TRON’nun 2018 Dönüm Noktası Başarıları

2018 yılı, TRON projesi için büyük bir yıl oldu. Şimdiye kadarki en dikkat çekici olay, TRX ERC-20 tokeninden TRON blok zincirindeki TRX yerel tokenine kadar olan geçiş göçüydü. Bu aktif olarak 21-24 Haziran 2018 arasında gerçekleşti.

Bu dönemde TRX sahiplerine, ERC-20 tokeni TRON blok zincirindeki TRX’e 1: 1 oranında ticaret yapma şansı verildi. Göç, bundan sonra çeşitli borsalarda devam etti. Şu anda, toplam ERC-20 tokeninden % 98’i göç etmiştir.

TRON ayrıca, yaklaşık 140 milyon dolar karşılığında BitTorrent (uTorrent’in sahibi) satın alarak ana akım benimsemeye doğru büyük bir adım attı.

Son Güncellemeler ve İlerleme

  • 29 Eylül 2018’de TRON, TRON’un yaptığı ilerleme hakkında toplumu bilgilendirmek için küresel bir canlı etkinlik gerçekleştirdi.
  • İlk olarak, rekabet ruhu içinde, TRON’un CEO’su Justin Sun , TRON ağının artık EOS’tan daha benzersiz adreslere sahip olduğunu ve TRON’un lanse edildiğinde aynı zaman diliminde ilk 95 günde Ethereum’dan daha benzersiz adresler aldığını belirtti.
  • Yılın sonundan önce TRON mainnet için iki güncelleme yapılacaktır. 15 Kasım ve diğeri Aralık ayının sonuna doğru.
  • TRON’un en son update , sürüm 3.1 ile nodeların yaklaşık % 90’ı tarafından güncellendi.
  • Ekip ayrıca, 8 Ekim tarihini ana ağdaki ” TRON Virtual Machine ” başlatma tarihi olarak verdi .

Aşağıda, 15 Kasım’a kadar ana ağda olduğu tahmin edilen 3.2 sürümünün resimsel ön izlemesi yer almaktadır.

Project Atlas, TRON’un BitTorrent ile entegrasyonunun kod adıdır.Bu, kullanıcıların dosyaları paylaşmaya teşvik etmek için tasarlanmış bir TX-20 tokenin oluşturulmasını gerektirecektir.

Kullanıcılar, halihazırda olduğu gibi BitTorrent’i kullanabileceklerinden bu değişiklik zorunlu olmayacaktır. Bununla birlikte, token özellikleri, BitTorrent’e erişmek için kullanılan herhangi bir cihazda seçenek olarak orada olacaktır. Ayrıca, BitTorrent özgür kalacak.

Daha fazla ayrıntı ve açıklamalar için, küresel canlı akış etkinliği aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap