Connect with us

Altcoin

Tron’nun Yeni Bağımsız Ağı ” Exodus ”

Tron ‘nun kurucusu Justin Sun geçtiğimiz günlerde Exodus adındaki ana zincirin beta sürümünün 31 Mart’ta piyasaya çıkacağını duyurdu.

Bu, Tron‘nun diğer platformlardan bağımsız olmasını ve pazarda daha çekici olmasını sağlayacak kendi blok zincirini inşa etmesi anlamına geliyor.

Exodus ‘un başlıca özellikleri şunlardır ;

  • Yeni ağ işlemleri nerdeyse ücretsiz yapacak.

    Duyurularda, yeni bağımsız platformun işlemleri en düşük fiyatlarla desteklemeye başlayacağı belirtildi. Kripto para sahiplerinin 1 işlem için sadece 0.000005 cent ödemesi gerekeceği tahmin edilmektedir. Halen başka platformlarda bir işlem yapmak için en az $ 1 maliyet. Bu, diğer kripto para birimleri için önemli bir rakip haline gelirken online para göndermenin en cazip yolu olacağı anlamına geliyor.

  • Exodus en büyük işlem hacmiyle baş edebilecek.

    Yeni ağı başlatarak Tron diğer ağlardan bağımsız hale gelecek ve saniyede 1000’den fazla işlem yapabilecek kapasiteye sahip olacak.Ethereum saniyede yalnızca 15 işlem gerçekleştirmeyi ve Bitcoin saniyede sadece 7 işlem yapmasını sağlar. Bu yeni bağımsız ağ , TRX’i hızlı çözümler gerektiren büyük işletmeler için cazip hale getireceğini taahhüt ediyor.

  • Tron ortakları ağa dahil edilebilir

    Bağımsız ağ oluşturulduktan sonra Tron, mevcut ve diğer potansiyel ortaklarını ağa entegre edebilecek. Tron, ortaklarına daha fazla değer veren TRX kullanıcılarının sayısını çarpıcı biçimde artıracak olan oBike için oCoins gibi Tokenler çıkarabilecektir.

Halen Tron, kripto para yeteneklerini ölçülebilir şekilde sınırlayan Ethereum ağı üzerinde çalışıyor. Yeni bağımsız ağ ile Tron‘un değerini yükseltmesi için büyük bir potansiyel var, dolayısıyla TRX’e yatırım yapmayı düşünüyorsanız, yeni platform başlatılmadan önce bunu yapmak daha iyi olabilir.

Uyarı : Tabi bu bir yatırım tavsiye değildir 🙂

 

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Altcoin

To Top